מזותרפיה לשיער לטיפול בנשירת שיער

הכותב: דוד פרלה

שיטת טיפול ביו רפואית חדשנית מבטיחה טיפול ושיקום יעיל לבעיות נשירה והתקרחות, בעיקר בקרב נשים, והשגת מראה שיער בעל נפח וברק. איך זה עובד מה זו מזותרפיה ואיך היא עוזרת במצבי נשירת שיער?

מהי מזותרפיה?

בעידן בו יש התפתחות כל כך מואצת בכל תחומי החיים, אין פלא שיגיע גם תורו של פיתוח ביו רפואי חדשני ומתקדם הנקראת "מזותרפיה". מדובר בשיטת טיפול המתבצעת באמצעות החדרה עמוקה לעור, באמצעות מיקרו מחטים, כלומר מחטים דקיקות מאד, שילוב עשיר של מינרלים, ויטמינים, וחומרים נוגדי חמצון. הטיפול מחדש ומרענן את מרקם העור במקום בו נערך הטיפול ומעשיר את החומרים הטבעיים שייצורם ע"י הגוף פוחת עם הזמן, ביניהם קולגן ואלסטין.
לאור הצלחת הטיפול נבדקו אזורים נוספים בגוף, בהם ניתן לעשות שימוש מוצלח במזותרפיה, התשובה לא איחרה לבוא בדמות – מזותרפיה לשיער. טיפול זה נועד לסובלים, ובעיקר לסובלות, מנשירת שיער מוגברת, שיער דליל והתקרחות, מצבים הגורמים לירידה ניכרת בדימוי ובבטחון העצמי ותסכול רב בקרב נשים שחולמות על שיער מלא ושופע.
מזותרפיה היא שיטת טיפול חדשנית שגורמת להפעלת תגובות ביולוגיות חיוביות רבות, המסייעות לשיקום זקיקי השערה וחיזוקם.
מזותרפיה לשיער - לטיפול בנשירת שיער

למי מתאים טיפול מזותרפיה בשיער?

הטיפול מתאים בעיקר לנשים הסובלות מנשירה מסיבית בשיער. נשירה בקרב נשים היא תופעה נפוצה. כארבע מתוך עשר נשים, בטווחי גילאים שונים ועקב נסיבות שונות, עשויות לסבול מנשירת שיער.

התקרחות שיער נשית מתרחשת בהדרגה ומאופיינת בהתדלדלות נפח השיער, שיער דליל בקדמת הראש ולעתים עד להקרחה משמעותית.

הגורמים לנשירת שיער מוגברת אצל נשים הם רבים, העיקריים שבהם:

• חוסר איזון הורמונלי, עקב לידות, גיל המעבר, דיאטה דרסטית וכד'.
• נטייה תורשתית של רגישות להורמון הטסטוסטרון שמשפיע, בין היתר, על צמיחת שיער הראש.
• שחלות פוליציסטיות
• מתח נפשי וחרדה
• תזונה לקויה הגורמת למחסור במינרלים וויטמינים החיוניים לשיער, במיוחד ברזל ו – b12.
• חילופי עונות

כיצד מתבצע הטיפול ובאיזו תדירות?

טיפול מזותרפיה שיער מתבצע באמצעות החדרת תמיסות טבעיות אל מתחת לעור הקרקפת. החדרת החומרים נעשית באמצעות רולר מחטני, כלומר, הרולר מורכב ממחטים דקיקות ביותר וזעירות, אשר יוצרות נקבים עדינים שמאפשרים למרכיבים הפעילים של התמיסה להגיע לשכבת הדרמיס בקרקפת.

סידרת טיפולי מזותרפיה לשיער נמשך כחצי שנה ועד שנה, בתלות בחומרת המצב. המפגשים מתקיימים כפעם בחודש ולעתים אף פעמיים בחודש. אחרי כחצי שנה מתבצע אבחון והערכת מצב כדי להחליט אם יש צורך להמשיך עם טיפולי המזותרפיה או שמא ניתן להמשיך רק בטיפולים תומכים כמו שימוש בצמחי מרפא ואמצעים אחרים.

 

אילו חומרים וצמחי מרפא משמשים לטיפול מזותרפיה לשיער?

החומרים בטיפולי מזותרפיה לשיער אצל דוד פרלה הם טבעיים בלבד ומבוססים על מינרלים וויטמינים ובעיקר חומרים נוגדי חמצון ,הסרום לקרקפת מורכב מהרכב חדשני של פפטיד ((ACETYL TETRAPEPTIDE-3 ומיצוי פרח התלתן. הפפטיד מוריד את רמת האנזים 5-אלפא-רזוקטאז וכתוצאה מכך, הורמון ההידרו טסטסטרון DHT מפחית פעילות. ההורמון הזה נחשב לגורם הכי משמעותי מבחינה הורמונאלית לנשירת שיער.

הסרום מורכב גם מהצירוף הבא אשר אחראי על חיזוק שורש השערה ועל הזנה של זקיקה השיער: (APIGENIN + OLEANOLIC ACID + BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1)

התמצית של צמח ה-Swertia Japonica יעיל למניעת נשירת שיער ולחיזוק ושיקום השיער, והוא מעכב תהליכי חמצון.
תמציות תה ירוק, רוזמרין רימונים לשיפור זרימת הדם לזקיק השערה ושיפור ההזנה לקרקפת.

לאילו תוצאות טיפול ניתן לצפות?

כתוצאה מהטיפול מתעוררת תגובה משקמת ומחזקת לזקיק השערה. טיפול מזותרפיה לשיער מסייע בשיפור הזרמת הדם לקרקפת, ומכאן להפחתה בקצב נשירת השיער, עידוד צמיחת שיער מחדש. כמו כן הטיפול מעבה את מראה השיער ותורם למראה שיער מלא ובריא, חזק יותר ועם ברק.

נשים שעברו טיפולי מזותרפיה בשיער דיווחו על שינוי ניכר בנפח השיער, הפסקת הנשירה ושיפור בקצב צמיחת השיער, עם מזותרפיה לשיער לפני ואחרי.

בקליניקה של דוד פרלה, מומחה בטיפול ברפואה הסינית, אשר מבין, מכיר ומתייחס גם לטיפול המערבי, מותאם הטיפול לכל אחת באופן אישי, על מנת לדייק את תדירות הטיפול וטיבו. האבחון מסייע להבין את הגורמים לנשירת השיער ולבניית תוכנית הטיפול המתאימה.

מחיר טיפולי המזותרפיה לשיער מתבסס על התוכנית הטיפולית, שנבנית לאחר האבחון ובדיקת מצב השיער וקביעת מספר המפגשים המתאים למצבה של המטופלת.

לפרטים נוספים נשמח אם תצרו עמנו קשר ולתת לכן ייעוץ, הכוונה וליווי בתהליך שיקום השיער.

שלח פנייה ישירה לדוד פרלה