טיפול טבעי לאיזון נפשי ופיזי

ניוזלטר יוני 2014

artical_foodשלום לכולם,

בניוזלטר הנוכחי נדבר על התרומה של הרפואה הסינית והטיפול הטבעי למניעת מחלות רבות שעלולות להיגרם לנו כתוצאה מלחצים, מתחים ורגשות קיצוניים. כמו כן נדבר על מחלת האלופציה אראטה (התקרחות פתאומית) וכיצד ניתן לטפל בה בשילוב רפואה מערבית ורפואה סינית.

בברכה, 

דוד פרלה

dudi-sign2

 

 


 

טיפול ברפואה הסינית לאיזון נפשי ופיזי

לרגשות ישנה השפעה פיזית ונפשית על גוף האדם.

ברפואה הסינית קיימים טיפולים מגוונים ומוצלחים לאיזון רגשי, בעזרת נקודות דיקור וצמחי מרפא המותאמים אישית לאחר אבחון. לכל רגש השפעה שונה על האיברים השונים בגוף.

כיצד משפיעים רגשות כמו כעס, פחד או עצב על בריאותנו?

לחץ להמשך קריאה…

 

אלופציה אראטה – התקרחות פתאומית

אלופציה אראטה הינה תופעה המצריכה לא פעם שילוב של רפואה מערבית ורפואה משלימה יחדיו, בכדי לתת מענה מהיר הן ברמה הנפשית והן הפיזיולוגית של הגוף.

הטיפול משלב את המיטב מרפואת העור המערבית והסינית להשגת תוצאות מרביות – שילוב מושכל של טיפול בתכשירים קונבנציונליים לצד טיפול הוליסטי בצמחי מרפא ודיקור.

לחצו להמשך קריאה…

 

איך לנצח את האלופציה אראטה?

עצות מועילות לחיי היום-יום

אלופציה אראטה הינה מחלה המופיעה בפתאומיות, ואינה ניתנת לצפייה מראש. אחד מתסמיני המחלה הינו נשירת שיער והתקרחות באזור בו צומחות שיערות, שאינו מלווה בהיווצרות של צלקת כלשהי.

בחלק משמעותי מבין החולים חלה החלמה ספונטאנית, והשיער מתחיל לגדול מחדש תוך כשנה מתחילת התחלואה. ההחלמה, במידה ומתרחשת, יכולה להיות חלקית או מלאה.

לקריאת עצות שימושיות שיעזרו להתמודדות עם המחלה – לחצו כאן…