יתרונות הדיקור הסיני – אקופונקטורה

ניוזלטר נובמבר 2013

tea350-175שלום לכולם,

עונת הסתיו כבר בעיצומה, בימים אלה של עונת המעבר אנחנו רואים אצל מטופלים הרבה יותר אלרגיות, על העור, נזלת אלרגית, אסטמה אלרגית – כל אלו מטופלות בהצלחה רבה במרפאתנו. במרפאה אנחנו מטפלים במגוון בעיות בעזרת הדיקור הסיני (לא רק בעיות עור). ראו פירוט בהמשך. כמו כן נדבר על סגולותיו הבריאותיות של התה לקראת החורף הקרב.

בברכה, 

דוד פרלה

dudi-sign2

 

 


 

אקופונקטורה

מי שחווה טיפול במחטי דיקור, ודאי חש בשינוי אנרגטי עדין המתחולל בגוף בעת הטיפול שגורם לתחושה של זרימה רגועה או של נמנום קל באזורי גוף שונים. במושגים מערביים הדיקור דומה להולכת זרם חשמלי בתוך הגוף וברובד עדין ביותר, אך אין בכך די כדי להבין את התהליך עצמו ואת פשר השפעתו הטיפולית על הגוף.

בראיה סינית אנחנו כל הזמן נחסמים ונפתחים אנרגטית בהתאם למהלך חיינו. הדיקור פותח את החסימות האנרגטיות ומחזיר את הזרימה.

להמשך קריאה >>

 

איך לנצח את האטופיק דרמטיטיס?

ריכזנו עבורכם מספר המלצות ידועות לאורח חיים עבור ילדים ומבוגרים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס. מובן כי חלק מהגורמים המובאים אינם מהווים טריגרים עבור מטופלים מסוימים ועבור מטופלים אחרים הם משמעותיים ביותר. יש ללוות את המטופל ולגבש המלצות אישיות ורלוונטיות לכל אחד.

להמשך קריאה >>

 

סודות התה וסגולותיו הרפואיות

אחד מסודות הבריאות של התזונה הסינית היא שתיית תה ירוק בצורה יומיומית. תרבות שתיית התה מאוד מפותחת בסין ובכל ארוחה נהוג להגיש קנקן תה ירוק על השולחן. בהחלט ניתן להגיד ששתיית התה בסין הרבה יותר מקובלת משתיית קפה (המקובלת במערב).

נסקור פה את מרבית התכונות הבריאותיות שישנן בשתיית תה, ולקראת החורף כל המרבה הרי זה משובח.

להמשך קריאה >>