הנשק החדש למלחמה בפסוריאזיס | טיפול בפצעים בעור

ניוזלטר ינואר 2016

שלום לכולם,

הפסוריאזיס היא מחלה אוטו-אימונית, שבה הגוף תוקף את עצמו. החודש נספר על מחקרים שמראים כי ויטמין D, שמקורו מהשמש, הוא מרכיב חשוב בטיפול במחלות אוטו-אימוניות בכלל, ובפסוריאזיס בפרט. עוד נדבר על פצעים בעור ומתי חשוב לטפל בהם. המשך חורף חם!

בברכה, 

דוד פרלה

dudi-sign2

 

 


הנשק החדש למלחמה בפסוריאזיס: ויטמין D

כשלושה אחוזים מאוכלוסיית העולם סובלים ממחלת העור פסוריאזיס. למחלה עצמה אין מרפא – ניתן רק להקל על הסימפטומים ועל תופעות הלוואי שלה. מחקרים חדשים מראים שוויטמין D הוא מרכיב חשוב ביותר בטיפול במחלות אוטו-אימוניות בכלל ובפסוריאזיס בפרט.

איך יכול הויטמין לסייע לחולים בפסוריאזיס, ואיך כדאי לצרוך אותו?

לחצו להמשך קריאה…

פצעים על העור: מה הגורמים ואיך מטפלים? מדריך

ישנם גורמים רבים לפצעים המופיעים על העור. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לאבחן את הפצעים ואת הגורמים להם וכך להתאים את הטיפול לבעיה.

במאמר זה נמנה בקצרה רשימה של גורמים שעשויים להוביל להופעת פצעים על העור, על מנת שתוכלו לקבל מידע ראשוני על סיבות להופעת פצעי עור ובחלק מהמקרים גם על הטיפול שהרפואה הסינית מציעה.

ברפואה הסינית מקובל שיש לחפש תמיד את הסיבות העמוקות להתפרצות המחלה, כך שאם אתם סובלים מפצעים בעור, הרפואה הסינית יכולה לעזור לכם בטיפול בפצעים עצמם ובהחזרת האיזון לגוף על מנת לטפל בגורמים העמוקים לפצעים ומניעת הופעתם בעתיד.

לחצו להמשך קריאה…