מטפל מומחה מומלץ לסובלים מאורטיקריה

הכותב: itay

urticaria-rec-3אני בת 41, סובלת מתגובה אלרגית לחשיפה לשמש (solar urticaria) מגיל 17. כל תחילת האביב, כאשר השמש נעשית חזקה יותר, העור שלי מתמלא בפריחה המציקה והמגרדת.

הפתרון היחידי שיש לרפואה הקונבנציונלית הינו שימוש במשחות סטרואידיות שמורידות את הפריחה, אך כמובן לא מונעות הופעתה המחודשת בחשיפה הבאה לשמש. עקב כך שהשימוש הממושך במשחות הורמונליות אינו בריא לחלוטין, התחלתי לחפש פתרונות אחרים וכך הגעתי למרפאתו של דודי פרלה. פגשתי אותו להתייעצות בסוף הקיץ 2008, לא תכננתי להתחיל את הטיפול לפני בוא האביב, אך דודי הסביר לי כי עדיף למנוע את התופעה מאשר להתמודד איתה כשהיא כבר בשיאה.

התחלנו בדיקור פעם בשבוע ופורמולת צמחים שדודי הרכיב עבורי. לאחר כ-6 טיפולים נסעתי לאיזור טרופי, ונחשפתי לשמש באופן מסיבי מאוד. להפתעתי בהתחלה הפריחה לא הופיעה כלל, ובהמשך קיבלתי פריחה מינימלית לאחר חשיפה ממושכת מאוד. גם פריחה זו ירדה בקלות בעזרת ספריי טבעי שדודי צייד אותי בו לקראת הנסיעה. מכיוון שאני סובלת מתגובה לשמש במשך יותר מחצי חיי, התקשיתי להאמין למה שקרה!

כרגע אני חוזרת למספר טיפולים מניעתיים ומקווה שזה יהיה הקיץ הראשון שאוכל להנות ממנו בלי להתגרד או להשתמש במשחות הורמונליות בלי סוף.

אני מאוד מודה לדודי על טיפולו המסור, וממליצה עליו בחום לכל מי שסובל מאורטיקריה וגם לסובלים מבעיות עור אחרות שהרפואה הסינית נותנת להם מענה מצויין ולפעמים אף יחיד.

אידה

30.04.09

 

שלח פנייה ישירה לדוד פרלה


  • Please leave this field empty.