משחה טבעית לטיפול באסטמה של העור

התמודדות עם אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) עלולה להיות מייאשת ומתסכלת. המחלה מאופיינת בהתפרצויות חוזרות ונשנות, במהלכן מתפתחת תגובה דלקתית על העור עם תסמיני אלרגיה, תפרחת וגרד עז.

מאחר ומדובר במחלה כרונית, לרוב מתמקד הטיפול המערבי-קונבנציונאלי באמצעים להקלת התסמינים ולשיפור מצב העור ותחושת הגרד על ידי מריחת משחות על האזורים הפגועים. לצד משחות לחות, המשחות שיינתנו יכילו סטרואידים או קורטיזונים שמטרתם הפחתת הדלקתיות והגרד.

טיפול באטופיק דרמטיטיס במשחה טבעית

לצד הטיפול הקונבנציונאלי, נמצא כי הטיפול הטבעי באטופיק דרמטיטיס באמצעות משחות יעיל בהקלת התסמינים ותופעות הגרד. הטיפול ניתן כטיפול תומך ומשלים לטיפול הטבעי בדיקור סיני וצמחי מרפא עם משחות טבעיות הניתנות למטופל לאחר אבחון אישי מותאם אישית בהתאם לחומרת התסמינים שהוא מפתח.

המלצות מטופלים ורופאים

אטופיק דרמטיטיס | 23.07.2009

טיפול באטופיק דרמטיטיס: ״לכל הספקנים – הטיפול הזה עובד ביג טיים״

המלצה של מטופל שסבל מאטופיק דרמטיטיס

איך אני כותב מכתב המלצה? שאלתי את דודי. פשוט, הוא אמר, תכתוב בדיוק מה שקרה לך. יודע מה, אמרתי לו, זה רעיון מצוין.

הגעתי לדודי במצב של אטופיק דרמטיטיס לא קל. ניסיתי משחות שונות, זריקות קורטיזון, הומאופטיה ומה לא… באתי לדודי כמוצא אחרון ובליבי ספקות רבות. אחרי טיפול בדיקור וצמחים, המצב לפתע השתפר משמעותית. הפצעים החלו להיעלם, הגרד ירד פלאים ואפילו התחושה הכללית שלי השתפרה מאוד.

זה מקרה קלאסי של לפני/אחרי.

לפני – גרד בלתי פוסק ופגיעה באיכות החיים.

אחרי – היעלמות כמעט מוחלטת של המחלה והחלמה מהירה.

לכל הספקנים אני אומר – רפואה סינית – זה עובד ביג טיים. חבל שלא חשבתי על זה קודם. הייתי יכול לחסוך הרבה סבל.

תודה לך דודי (ותודה לסינים…)

אטופיק דרמטיטיס | 24.06.2008

טיפול מומלץ לאטופיק דרמטיטיס בילדים: ״דודי הציל את הילדה ממצב כרוני של אשפוזים״

המלצה על טיפול של דוד פרלה באטופיק דרמטיטיס

הגעתי לדודי פרלה לאחר שנה וחצי של סבל גדול לילדה בת ה-3 וכמובן לכל המשפחה. הילדה שלי הוגדרה כאטופיק קשה וקיבלה את הטיפולים הקונבנציונליים הקשים ביותר – ללא הצלחה.

דודי הציל לי את הילדה ממצב כרוני של אישפוזים. המצב היום די טוב, לא עבר לחלוטין אך זכינו בילדה חיונית שלא סובלת ביום-יום, טופלה רק באמצעות צמחים שהותאמו לה.

מומלץ!

אטופיק דרמטיטיס | 21.06.2017

טיפול מומלץ לאסטמה של העור בילדים: ״אחרי יותר משנתיים, אני כמעט ולא מתגרדת״

המלצת מטופת (בת 8) שבסלה מאטופיק דרמטיטיס

שלום,

קוראים לי מתן, אני בת שמונה וחצי ויש לי אטופיק דרמטיטיס, או בשפה המובנת יותר אסטמה של העור.

המחלה התפרצה אצלי קצת אחרי שנולדתי. בהתחלה כשהייתי תינוקת היו לי פצעים מסביב לצוואר, ומאחורי האזניים היה לי מאוד מגרד, אז גם הייתי פוצעת את עצמי כשהייתי מתגרדת והיה יורד לי דם.

אבא ואמא לקחו אותי לרופא והרופא נתן לי כל מיני משחות עם קורטיזון. המשחות היו עוזרות אבל זה היה לתקופה קצרה יחסית וכל פעם היינו צריכים להחליף משחה. ככל שגדלתי האזורים המגרדים גדלו והציקו לי מאוד. יום אחד כשהיינו אצל רופא העור, ד"ר יצחק קונפינו, הוא המליץ לנו להתייעץ עם דודי פרלה, מומחה לרפואה סינית.

הייתי בת שש כשהגענו לדודי, כולי מלאה בפצעים מגרדים. דודי נתן לנו כל מיני תכשירים של אטופיק וגם רקח לי תה צמחים שאני שותה אותו בבוקר ובערב בתוך קפסולות כי הטעם לא טעים לי בתור תה. אחרי תקופה קצרה דודי ייעץ לאמא ואבא שאני אעבור דיקור, שזה גם יכול להקל. אני קצת פחדתי מהמחטים בהתחלה, אבל אחרי שדודי דיקר את אבא שלי ואבא לא צעק ולא בכה, ראיתי שזה לא כואב והסכמתי. מה שהכי כיף זה שאחרי כל דיקור יש גם פרס מדודי.

היום אחרי יותר משנתיים, אני כמעט ולא מתגרדת. אני עדיין שותה את התה צמחים וגם את הפרוביוטיקה וכשיש לי גירוד קטן אני תכף מגיעה לדודי והוא מדקר אותי.

לפני 8 חודשים נולדה לי אחות קטנה בשם ליאם וגם היא נולדה עם אטופיק. בגיל חודש דודי כבר עשה לה דיקור. היום גם ליאם שותה תה בתוך החלב שלה ומגיעה לדודי פעמיים בשבוע לקבל דיקור.

דודי אומר שליאם אלופת הדיקור, ואני מסכימה – היא באמת אמיצה. לפעמים כשיש לליאם מלא פצעים, אמא ואבא לוקחים אותה לד"ר יצחק קונפינו כדי שהוא ייתן לה משחת קורטיזון להרגעה.

אני מאוד אוהבת את דודי, הוא נחמד ומצחיק והוא הבריא אותי. אני מקווה שגם אחותי ליאם תפסיק להתגרד בקרוב. דודי אומר שככל שליאם תגדל היא תתגרד פחות. בינתיים ליאם מגיעה לדודי לקבל דיקור ובסוף היא מקבלת הפתעה (שאני ואחותי השנייה, שלו, שומרות לה עד שתגדל).

דודי, תודה רבה!

אטופיק דרמטיטיס | 21.05.2014

המלצה: ״אסטמה של העור נעלמה לחלוטין״

בתנו הילה סבלה מאסטמה של העור, שבאה לידי ביטוי בכתמים אדומים בפנים ובאקזמה קשה.

לאחר מספר טיפולים החל שינוי דרמטי ביותר במצב העור, והאסטמה של העור חלפה כלא הייתה.

יצויין כי הילה סובלת מאסטמה של העור לאורך שנים, ועד היום לא חלה הטבה משמעותית כל כך ללא טיפול בסטרואידים. הטיפול המסור של דוד פרלה ייתר את הצורך בסטרואידים והשפיע באופן ניכר ומיידי.

בקיצור, מומלץ בחום.

מריחה יומיומית של המשחות הטבעיות עוזרת בהענקת לחות מוגברת לעור ומזינה אותו בצמחים בעלי פעילות אנטי דלקתית ומפחיתת גרד. המשחות מכילות לרוב שמנים מרגיעים (שמן זית, שמן מנטה ושמן קמומיל), וצמחים כמו קלנדולה, אלוורה וקמומיל.

חשוב להדגיש כי כל המשחות מבוססות אך ורק על תמציות צמחים ואינן מכילות קורטיזונים או סטרואידים.

קרם ייחודי בהכנה רוקחית מיוחדת

במרפאתו של דוד פרלה נעשה שימוש בקרם טבעי בעל תוצאות מיטיבות המותאם במיוחד לסובלים מאטופיק דרמטיטיס.
זהו קרם על בסיס צמחי המכיל את המרכיבים הבאים:

 • שמן זית – לשמן הזית סגולות בריאותיות רבות, ביניהן הזנת העור בחומרים נוגדי דלקת והענקת לחות מחודשת לאיזורים יבשים ופגועים.
 • stellaria media – צמח ששמו בעברית ״כוכבית מצויה״, נחשב מצוין להורדת גרד ודלקתיות.
 • ג׳ל אלוורה – מריחה חיצונית של האלוורה עשויה להקל ולרפא פגעי עור שונים. כמו כן, הוא נמצא יעיל בהאצת תהליך התחדשותם של תאי העור.
 • שמנים אתריים של קמומיל (Matricaria, Anthemis nobilis Hyd) – לקמומיל סגולות רפואיות רבות, ביניהן גם טיפול במחלות עור. הוא מכיל חומרים אנטי-דלקתיים, מרגיע תחושות גרד ומתאים במיוחד לטיפול מחלות דלקתיות של העור.
 • חמאת שיאה – מופקת מאגוז השיאה ועשירה מאוד בחלבונים, מינרלים וויטמינים מקבוצת A,E,F המזינים את העור ומאפשרים את ההאצת תהליך ההחלמה והענקת לחות לאיזור היבש.
 • צמח סיני de huang – נקרא גם רובהרב סיני ונחשב לצמח מרפא נפוץ מאוד שנעשה בו שימוש תדיר ברפואה הסינית. הוא מכיל חומרים נוגדי אלרגיות ודלקות והוכח באופן מדעי כיעיל בהחלמה מפגעי עור וויסות התהליכים בגוף.

לפני ואחרי הטיפול

טיפול טבעי באטופיק דרמטיטיס במרפאת דוד פרלה

לדוד פרלה ניסיון רב שנים של טיפול טבעי מוצלח בבעיות עור, ביניהן אטופיק דרמטיטיס. הטיפול מותאם אישית לאחר אבחון מקיף ויסודי, ומתאים הן לילדים והן למבוגרים עם פגעי עור בדרגות חומרה משתנות.

באמצעות טיפול במשחות טבעיות וייחודיות, פרי פיתוח הודות לידע מחקרי-מדעי מוכר, תוכלו להנות מטיפול מיטיב להקלת תסמיני המחלה והאצת תהליך ההחלמה של העור.

פנו עוד היום לקליניקה של דוד פרלה לקבלת מענה מקצועי עם אבחון מקיף ונרחב.

יצירת
קשר

  השאירו פרטים

  ואחזור אליכם בהקדם

  03-5344006 לקביעת תור

   השאירו פרטים

   ואחזור אליכם בהקדם