סבוריאה

המלצות לפי קטגוריה
סבוריאה | 14.09.2005

טיפול מומלץ בסבוריאה: ״רק הטיפול אצל דוד עזר להעלים את הסבוריאה״

המלצה של מטופל שסבל מסבוריאה בפנים

אני מטופלת אצל דוד פרלה ברפואה סינית מינואר 2003.

סבלתי במשך שנים מסבוריאה קשה באיזור הפנים. לאחר שנים של טיפולים לא מוצלחים אצל רופאי עור, הגעתי אל דוד פרלה. להפתעתי הנעימה רק הטיפולים שלו עזרו להעלים לחלוטין את הסבוריאה שלי.

יש לציין כי הדיקור, הנחיות התזונה המפורטות, היחס המקצועי והאכפתי עזרו מאוד. חשוב לי שידעו שיש פיתרון לבעיית הסבוריאה למי שנואש כמוני מהרפואה הקונבנציונלית.

אני אסירת תודה לדוד פרלה על הטיפול הנפלא שנתן לי.

אטופיק דרמטיטיס | 24.06.2008

טיפול מומלץ לאטופיק דרמטיטיס בילדים: ״דודי הציל את הילדה ממצב כרוני של אשפוזים״

המלצה על טיפול של דוד פרלה באטופיק דרמטיטיס

הגעתי לדודי פרלה לאחר שנה וחצי של סבל גדול לילדה בת ה-3 וכמובן לכל המשפחה. הילדה שלי הוגדרה כאטופיק קשה וקיבלה את הטיפולים הקונבנציונליים הקשים ביותר – ללא הצלחה.

דודי הציל לי את הילדה ממצב כרוני של אישפוזים. המצב היום די טוב, לא עבר לחלוטין אך זכינו בילדה חיונית שלא סובלת ביום-יום, טופלה רק באמצעות צמחים שהותאמו לה.

מומלץ!

פסוריאזיס | 08.01.2009

טיפול טבעי מומלץ לפסוריאזיס: ״אין מילים בפי להודות לך על השיפור באיכות החיים!״

המלצה על הטיפופול של דוד פרלה - פסוריאזיס

לדודי פרלה,

רציתי להודות לך על הטיפול. התוצאות מדהימות!

אני חולה בפסוריאזיס מגיל 14, וכבר השלמתי עם כך שאצטרך לסבול מן המחלה תמיד. הגעתי אליך אחרי שהטיפולים הקונבנציונליים הפסיקו להשפיע, ואחרי כמה טיפולים בלבד נעלמו הסימנים כמעט לגמרי – מצב שמאז התפרצות המחלה מעולם לא הגעתי אליו. אפילו הטיפול שתומך בדיקור – השמפו והמשחות – נעימים לאין ערוך מאלו שהשתמשתי בהם עד עתה.

אין מילים בפי להודות לך על השיפור באיכות החיים!

אורטיקריה | 06.03.2009

המלצה על טיפול באורטיקריה: ״לא להאמין שיש פתרון!״

המלצת מטופל שסבל 3 חודשים באורטיקריה

הגעתי לדודי דרך האינטרנט, לאחר שהתייאשתי מכל הרופאים הקונבנציונליים.

אורטיקריה החלה לפני כשלושה חודשים, כתמים אדומים בעור המשתנים כל 24 שעות וכמובן מגרדים ומציקים.

רופאי עור ואלרגולוגים נשארו חסרי אונים מול התופעה, כל ניסיון לתקוף הכתמים בדרך של אנטי-הסטמינים נחלו כישלון. בדיקות אלרגיה לא הראו דבר.

חשבתי לעצמי שכך אצטרך לחיות במשך זמן רב, והתחלתי כבר להתרגל למחלה.

בדיקת אינטרנט וחקר המחלה הביאה אותי לרפואה האלטרנטיבית, ובחרתי בדודי כי הוא נראה לי בעל ניסיון בנושא רפואת עור בעיקר, ויודע ומכיר את תופעת האורטיקריה על בוריה.

לאחר שני טיפולים חלה ירידה רצינית ברמת הכתמים והגרד פחת, היום לאחר 5 טיפולים כמעט ואין סימן למחלה.

פשוט לא להאמין שיש פיתרון!

אלופציה אראטה | 21.04.2009

טיפול מומלץ ואפקטיבי באלופציה אראטה: ״איזור ההתקרחות נעלם לחלוטין״

המלצת מטופל על דוד פרלה

לכבוד דוד פרלה היקר,

בסביבות חודש אפריל 2009 הגעתי אליך סובלת ממחלה אשר הופיעה אצלי בפתאומיות מבהילה: אלופציה אראטה (מחלה אוטואימונית אשר מתאפיינת בהתקרחות פתאומית שמתחילה מנקודה קטנה ומתפתחת להתקרחות גדולה יותר).

מאחר והמקור למחלה אינו ממש ברור כמו גם דרכי הטיפול בה, הייתי במצב של חוסר אונים מוחלט. בטראומה של ממש. דווקא בגלל שהדבר היחיד שוודאי לגבי המחלה הוא ששום דבר לא ודאי/צפוי.

לאחר בירורים מהירים, אך יחד עם זאת מעמיקים, בנושא, גיליתי שדרך הטיפול של הרפואה הקונבנציונלית במחלה זו היא מתן סטרואידים אשר לא רק שאינם מסייעים למיגור התופעה, אלא אף עשויים להגביר אותה במקום אחר ובעוצמה חזקה יותר.

בלית ברירה, מאחר ולא הייתי מוכנה לקבל את מתן הסטרואידים כדרך טיפול בעבורי, החלטתי לנסות את מזלי ברפואה המשלימה – תחום אשר הייתי מאוד סקפטית לגביו בלשון המעטה. פשוט כי לא היה לי מה להפסיד במצב בו הייתי שרויה.

הגעתי אליך דרך הפרסום במעריב של "הכי טובים שיש" ודרך קריאה עליך ועל ניסיונך באינטרנט כתוצאה מכך.

בפגישה הראשונה, לאחר שיחה ארוכה ומעמיקה ומילוי טופס על מנת לקבל מידע רלוונטי וחיוני וכמובן לאחר הסתכלות על מקום ההתקרחות המדובר, הוחלט על טיפול בדיקור סיני אחת לשבוע בשילוב צמחי מרפא 3 פעמים ביום.

זה המקום לציין את סבלנותך הרבה, את המקצועיות אשר בלי אפשרי לפספס, את האמינות הרבה ואת האכפתיות והאנושיות, את הנעימות והרוגע אשר דואג אתה לשדר למטופלים ולא פחות חשוב את הכנות שלך, את עצם היותך מטפל "אמיתי".

לא הבטחת לי בשום שלב דבר. לא תוצאות מיידיות או לא מיידיות לטיפול שאעבור, לא תוצאות חיוביות כאלו או אחרות, לא הסתרת ממני מידע וחשפת בפניי בכל שלב ושלב את מה שהיה עלי לדעת – לטוב ולרע.

בנוסף, לא פסלת את הרפואה הקונבנציונלית אלא אמרת בפירוש שניתן לשלב את הטיפול ביחד עמה (מה שלא עשיתי, אך זה היה מבחירה שלי).

הטיפול נמשך שנה וחודש כאשר בהדרגה ובהתאם לשיפור שחל ב"ה באזור ההתקרחות ירדו מינוני צמחי המרפא כמו גם הדיקור הסיני. כיום, לאחר שנה וחודש (מאי 2010) של טיפול אפקטיבי ומוצלח ב"ה, אזור ההתקרחות אשר היה בעבר גדול בצורה משמעותית ומפחידה, נעלם לחלוטין. במשך השנה וחצי החל בהדרגה לצמוח שיער באזור זה וכעת ב"ה לא ניתן להבחין בכלל בקרחות והשיער צומח בצורה נורמאלית ובריאה.

אין מילים בפי לתאר עד כמה מודה אני לך על הטיפול המסור והיעיל ועל התוצאה החיובית והמשמחת. אני מאושרת כל כך על שבחרתי להיות מטופלת אצלך ויודעת בוודאות כי עשיתי את הבחירה הנכונה, הבטוחה והיעילה ביותר.

אין ספק כי אמליץ עליך בפני אנשים רלוונטיים בכל הזדמנות שתהיה לי מתוך ידיעה מוחלטת שתעשה בעבורם כל אשר אתה יכול בכדי שהטיפול יצליח, ועם הידע, הניסיון והמקצועיות שלך – הסיכויים לכך גבוהים עד מאוד.

בהערכה רבה ותודה ענקית.

אורטיקריה | 30.04.2009

טיפול מומלץ לסובלים מאורטיקריה: ״הקיץ הראשון שאוכל להנות ממנו בלי להתגרד״

המלצה על טיפול של דוד פרלה בפריחה אלרגית

אני בת 41, סובלת מתגובה אלרגית לחשיפה לשמש (solar urticaria) מגיל 17. כל תחילת האביב, כאשר השמש נעשית חזקה יותר, העור שלי מתמלא בפריחה המציקה והמגרדת.

הפתרון היחידי שיש לרפואה הקונבנציונלית הינו שימוש במשחות סטרואידיות שמורידות את הפריחה, אך כמובן לא מונעות הופעתה המחודשת בחשיפה הבאה לשמש. עקב כך שהשימוש הממושך במשחות הורמונליות אינו בריא לחלוטין, התחלתי לחפש פתרונות אחרים וכך הגעתי למרפאתו של דודי פרלה. פגשתי אותו להתייעצות בסוף הקיץ 2008, לא תכננתי להתחיל את הטיפול לפני בוא האביב, אך דודי הסביר לי כי עדיף למנוע את התופעה מאשר להתמודד איתה כשהיא כבר בשיאה.

התחלנו בדיקור פעם בשבוע ופורמולת צמחים שדודי הרכיב עבורי. לאחר כ-6 טיפולים נסעתי לאיזור טרופי, ונחשפתי לשמש באופן מסיבי מאוד. להפתעתי בהתחלה הפריחה לא הופיעה כלל, ובהמשך קיבלתי פריחה מינימלית לאחר חשיפה ממושכת מאוד. גם פריחה זו ירדה בקלות בעזרת ספריי טבעי שדודי צייד אותי בו לקראת הנסיעה. מכיוון שאני סובלת מתגובה לשמש במשך יותר מחצי חיי, התקשיתי להאמין למה שקרה!

כרגע אני חוזרת למספר טיפולים מניעתיים ומקווה שזה יהיה הקיץ הראשון שאוכל להנות ממנו בלי להתגרד או להשתמש במשחות הורמונליות בלי סוף.

אני מאוד מודה לדודי על טיפולו המסור, וממליצה עליו בחום לכל מי שסובל מאורטיקריה וגם לסובלים מבעיות עור אחרות שהרפואה הסינית נותנת להם מענה מצויין ולפעמים אף יחיד.

אטופיק דרמטיטיס | 23.07.2009

טיפול באטופיק דרמטיטיס: ״לכל הספקנים – הטיפול הזה עובד ביג טיים״

המלצה של מטופל שסבל מאטופיק דרמטיטיס

איך אני כותב מכתב המלצה? שאלתי את דודי. פשוט, הוא אמר, תכתוב בדיוק מה שקרה לך. יודע מה, אמרתי לו, זה רעיון מצוין.

הגעתי לדודי במצב של אטופיק דרמטיטיס לא קל. ניסיתי משחות שונות, זריקות קורטיזון, הומאופטיה ומה לא… באתי לדודי כמוצא אחרון ובליבי ספקות רבות. אחרי טיפול בדיקור וצמחים, המצב לפתע השתפר משמעותית. הפצעים החלו להיעלם, הגרד ירד פלאים ואפילו התחושה הכללית שלי השתפרה מאוד.

זה מקרה קלאסי של לפני/אחרי.

לפני – גרד בלתי פוסק ופגיעה באיכות החיים.

אחרי – היעלמות כמעט מוחלטת של המחלה והחלמה מהירה.

לכל הספקנים אני אומר – רפואה סינית – זה עובד ביג טיים. חבל שלא חשבתי על זה קודם. הייתי יכול לחסוך הרבה סבל.

תודה לך דודי (ותודה לסינים…)

ליכן סימפלקס | 15.10.2009

טיפול מומלץ בליכן סימפלקס: ״איכות החיים השתפרה מאוד!״

המלצת מטופלת שסבלה מליכן סימפלקס

לדודי, אדם ומטפל יקר!

מזה כ-3 שנים אני סובלת מבעיית עור המתבטאת בתפרחת, גירוד עד זוב דם, מתעוררת בלילה מכאבים וגרודים, מאוד לא אסתטי וכמובן פוגע בתפקוד היומי ובאיכות החיים!

טופלתי על ידי יועצי עור בכירים, לא נמצא הגורם. בביופסיה אובחנה מחלתי בשם ליכן סימפלקס. נאמר לי שעשיתי את הכל ואין יותר מה לעשות!!!

בייאוש רב חיפשתי מומחה עור נוסף ובמקרה נתקלתי בכתבה אוהדת על מרפאתו של דודי – דיקור והתמחות בבעיות עור. הייתי ספקנית מאוד!!!

התקשרתי ובשיחה עם דודי הבנתי מיד שנתקלתי באדם לפני הכל! דודי ידע מיד במה המדובר, דבר שנתן לי תקווה מסויימת. מכאן החלה דרך קלה יותר. טופלתי ע"י דודי בדיקור, ביחס נפלא, בצמחים ותזונה נכונה והרבה ידע מקצועי, והתוצאות לא איחרו להגיע.

לאחר מספר חודשים החלמתי מהתופעה ואיכות החיים חזרה אליי. לספקנים – גם אני הייתי כמוכם. לא ידעתי בדיוק לקראת מה אני הולכת. אני יכולה לומר רק דבר אחד – הלכתי לאדם רציני, מקצועי, המון רצון טוב ומוטיבציה, ואני ממליצה לכם בכנות רבה לנסות.

דודי תודה רבה לך!

יש מעט מאוד אנשים ומטפלים נפלאים כמוך, שלא לדבר על התוצאה ואיכות החיים שהשתפרה מאוד.

שוב תודה רבה לך

אורטיקריה | 20.11.2009

טיפול מומלץ באורטיקריה: ״המחלה עברה תוך זמן קצר״

המלצת מטופלת שסבלה מאורטיקריה

דודי,

הגעתי אליך לפני כחצי שנה, מתוסכלת ובעיקר מיואשת. 3 וחצי חודשים קודם לכן, התפרצה אצלי אורטיקריה, ככל הנראה כתוצאה של שילוב בין תרופות, לאחר טיפול שיניים.

במשך 3 וחצי חודשים ביקרתי רופאים ומומחים בניסיון להיפטר מהתופעה הכל-כך מוזרה, ובעיקר מעיקה הזו. אך לכולם היתה אותה תשובה – סטרואידים, אנטי-הסטמינים ו"סבלנות".

הקשבתי וניסיתי הכל, עד שהגעתי למצב של 6 כדורים שונים ביום, שרק הרגיעו את התופעה העקשנית אך לא גרמו לה ללכת. אחרי עוד ביקור חסר תקווה אצל רופא מומחה, שהציע טיפול תרופתי ממושך, החלטתי לשנות גישה ולנסות אפיקים חדשים.

בחיפוש באינטרנט הגעתי אליך, סקפטית לחלוטין אך מוכנה לנסות. המלצת מיד על הפחתה הדרגתית של התלות שלי בכדורים, שתיית תה צמחים 3 פעמים ביום ונטילת פרוביוטיקה. כמו כן, סוכם שאגיע לדיקור אחת לשבוע.

עד היום קשה לי להאמין שלאחר חודשיים נשארתי רק עם כדור אחד ליום, וגם הוא היה בשביל השקט הנפשי שלי… שתיית התה, הדיקור והתוספים הפכו לחלק משגרת היומיום ורוגע החל להחליף את הייאוש והתסכול. 3 חודשים אחרי תחילת הטיפול, התסמינים כבר הפכו להיסטוריה. הגוף החל לחזור לעצמו ואני חזרתי לעצמי.

הדלקת עבורי את האור בקצה המנהרה והחלפת את הסקפטיות של הרופאים באופטימיות ואמונה.

עכשיו, מספר חודשים ללא כדור בכלל, דיקור אחת לשבועיים ושתיית תה, אפשר וצריך להגיד תודה!

תודה ענקית מעומק הלב, על העזרה והליווי האופטימי. תודה גם לצוות המרפאה על החמימות, הסבלנות והחיוכים.

אני מאוד מקווה שעוד אנשים ייחשפו לאפשרות האחרת הזו להחלים מאורטיקריה. תרופות לא צריכות ולא יכולות להיות הפתרון היחיד, וזה מניסיון…

תודה על הכל

סבוריאה | 24.12.2009

״הטיפול הטבעי בסבוריאה הציל אותי – מומלץ בחום!״

המלצת מטופל שסבלך מסבוריאה (מחלת עור)

לדודי הגעתי לפני כשנה בערך, בעקבות סבל רב שנגרם לי כתוצאה מסבוריאה.

לאחר ניסיונות רבים בטיפולים קונבנציונאליים ללא הועיל – הטיפול אצל דודי – דיקור + צמחי מרפא + המלצות תזונה שהותאמו לי אישית הצילו אותי, וכיום תופעת הסבוריאה נעלמה.

איני סובל מן התופעה ביום-יום, הטיפולים מרגיעים ואינם כואבים.

מומלץ בחום!

יבלות ויראליות | 22.07.2010

טיפול מומלץ ליבלות ויראליות לילדים: ״אין סיבה להמשיך לסבול״

המלצת מטופלת שבתו סבלה מיבלות ויראליות

בתי בת ה-5 וחצי סבלה מיבלות ויראליות באיזור הבטן והירכיים. הן גירדו לה, הדביקו איזורים אחרים בגוף וכמובן לא היו אסתטיות. חששנו גם שתדביק את אחיה הצעיר.

לרופאת המשפחה לא היה מה להציע מלבד להפסיק לגרד ולחכות בסבלנות שנה ואף יותר.

הגענו לדוד דרך אחותי מיכל מרטנס, מטפלת ברפואה סינית מוכשרת בזכות עצמה.

דוד נתן לבתי:

 1. אבקת צמחים אותה המסתי במים ושפכתי את המים הצלולים מהחלק העליון של הכוס למיץ תפוחים פעם ביום. הילדה אפילו לא ידעה שזה שם.
 2. פרוביוטיקה (בבוקר בתוך השוקו. לא הורגש).
 3. משחה מרגיעה לגירודים.

אחרי שימוש עקבי של 3 שבועות הופתענו לגלות (לא חשבתי שתהיה תוצאה מהירה כל כך) שלא נותר זכר ליבלות.

ממליצה על הטיפול. אין סיבה להמשיך לסבול ולחשוף את הסביבה להידבקות.

פסוריאזיס | 21.11.2010

המלצה על טיפול יעיל בפסוריאזיס: ״הטיפול שנתת לבתי פשוט עובד!״

המלצת מטופל שסבל שנתיים מפסוריאזיס

דוד יקר,

רצינו להודות לך על הטיפול.

היה יעיל וגם נעים!

בתנו אובחנה לפני כשנתיים עם מחלת פסוריאזיס. הגענו אליך אחרי מספר לא מבוטל של טיפולים רפואיים קונבנציונליים, שממש לא הועילו, ורק הגבירו את חוסר האונים שלנו.

בעלי רופא, ובמשפחתנו מאז ומעולם דבקנו ברפואה המערבית. אני מודה שהגענו אליך סקפטיים, אבל היינו כל כך מיואשים שהסכמנו לנסות, וטוב שכך.

היום אני יודעת שהסקפטיות מיותרת, הטיפול שנתת לבתי פשוט עובד!

בטווח של כחצי שנה, הפסוריאזיס נעלם, והטיפול עצמו כלל חומרים טבעיים ומחזקים, שגם זה חשוב ומרגיע.

מאחלים לך כל טוב והרבה תודה!

יבלות ויראליות | 30.08.2011

המלצה על טיפול ביבלת ויראלית: ״הכאב נעלם לגמרי!״

המלצת מטופל שסבל מיבלות ויראליות

שמי דפנה ולפני כ-8 חודשים גדלה לי יבלת ויראלית בכף הרגל – דבר שגרם לצליעה וכאבים, ולחוסר יכולת ללכת הליכה ממושכת. במשך חצי שנה היבלת לא נעלמה, והכאבים רק התגברו והתחזקו.

במשך חצי שנה הייתי אצל הרבה רופאי עור, ונוסו עליי המון טיפולים כמו – לייזר, חנקן נוזלי וכו'… אחרי חצי שנה של סבל אמי ואני החלטנו ללכת לכיוון הטבעי והלכנו למרפאתו של דוקטור דוד פרלה, לאחר 2-3 טיפולים הכאב נעלם לגמרי!

ובהמשך סדרת הטיפולים גם היבלת עצמה הגלידה ונרפאה. בתקופה של הכאבים העזים הייתי מאוד סקפטית שאכן זה יעבוד, כי הרי כבר עשיתי לייזר, חנקן והייתי אצל המון רופאי עור, אך ב"ה הכאב עבר במהירות וכך גם היבלת!

פסוריאזיס | 27.12.2012

טיפול מומלץ בפסוריאזיס: ״נס שקרה לי״

המלצה של מטופל שסבל מפסוריאזיס למעלה מ 20 שנה

אני בת 39 וסובלת מפסוריאזיס מגיל 15. לאורך השנים המחלה הלכה והתפשטה לאזורים שונים בגוף, וחוויתי אכזבה רבה מהטיפולים הקונבנציונאליים ומיחסם של הרופאים לעניין.

לאחרונה החלטתי לנסות רפואה אלטרנטיבית והגעתי למרפאתו של דוד פרלה. התחלתי בטיפול שכלל דיקור אחת לשבוע, טיפול בצמחי מרפא, שינוי תזונתי ותכשירים חיצוניים למריחה על העור, שכולם מבוססים על צמחים.

כיום, כחודשיים לאחר תחילת הטיפול, אני מרגישה שינוי עצום במחלה ובתחומים נוספים של חיי. המחלה נסוגה ממרבית האיזורים בגוף והיכן שיש לה עוד זכר, הוא זכר קל בלבד. הפסקתי בהדרגה להשתמש בתכשירים הרפואיים (המבוססים על סטרואידים) וכיום אני משתמשת בתכשירים הטבעיים בלבד, וגם בהם תדירות השימוש הולכת ופוחתת. אני כמעט לא סובלת מגרד, וגם הקשקשת שממנה סבלתי באזור הקרקפת נעלמה לחלוטין.

לראשונה בחיי אני מרגישה שיש לי דרך להתמודד עם המחלה וזה נותן המון תקווה. מעבר לכך, אני מרגישה שהטיפול משפיע על חיי בדרכים רבות נוספות. אני נינוחה יותר, רגועה, מאושרת ומרגישה כאילו משהו בתוכי נפתח והשתחרר. עוד לפני שהגעתי לטיפול הייתי מודעת מאוד לעצמי וקשובה לגוף ולנפש, אבל הטיפול כאילו השלים את החוליה החסרה.

בנוסף, אם פה ושם מציק לי משהו בנוסף לפסוריאזיס – כגון אף סתום, מפרק כואב או תופעות אחרות – במרבית המקרים הטיפול מצליח לעזור גם לתופעות אלה. מבחינתי, הטיפול הזה הוא נס שקרה לי.

סבוריאה | 18.01.2013

המלצה על טיפול מוצלח בסבוריאה בפנים: ״אחרי חודש של טיפול המצב החל להשתפר״

המלצת מטופל שסבל מפריחה בעור הפנים

תודה!

הגעתי לטיפול אצל דודי אחרי שנה(!) שבה סבלתי מפריחות ונגעים בכל איזור הפנים.

דודי לא מיצמץ, ואחרי חודש של טיפול המצב החל להשתפר.

הידע שקיבלתי את חיי החברה שלי בחזרה (באותה שנה המעטתי לצאת מהבית) החזיר לי את החיוך לפנים. אם זאת הפעם הראשונה או השניה שלכם, יש אור בקצה המנהרה…

שנה עברה והמצב יציב ++

ויטיליגו | 08.02.2013

טיפול טבעי מומלץ בויטיליגו: ״חל שיפור משמעותי במחלה!״

המלצה על טיפול בויטיליגו

בתי מטופלת במרפאתו של דוד כבר חצי שנה בשל מחלת הויטיליגו, בדיקור וצמחי מרפא סיניים.

מאז שהתחילה את הטיפול חל שיפור משמעותי בכתמים – ששינו את צבעם מלבן לורדרד והעור החל לחזור לצבע הטבעי שלו, ואף קיימים אזורים שזה נעלם כלא היה.

אנחנו מרוצים וממליצים בחום לסובלים מהמחלה לפנות לדודי למרפאתו לקבלת טיפול מסור ואדיב.

תודה רבה!

ליכן פלנוס | 08.02.2013

״ממליץ בחום רב לסובלים מליכן פלנוס – לאחר 5 חודשים התופעות חלפו״

המלצה על טיפול בליכן פלנוס

אשתי טופלה במרפאתו של דוד פרלה בליכן פלנוס. לפני כשנתיים החלה המחלה להופיע ולהתפשט על גופה. כאשר פנינו למספר גורמים רפואיים המתמחים בנושא מחלות העור – שום גורם לא הצליח להכריע את המחלה! (תרופות, בדיקות וכו').

פנינו דרך אתר האינטרנט לדודי פרלה והחלנו בסדרת טיפולים בדיקור וצמחי מרפא. לאחר 5 חודשים התופעות החלו לחלוף בהדרגה וכיום מצבה יציב וללא כתמים.

ממליץ בחום רב לכל אלו הסובלים מהמחלה לפנות לדודי לקבלת טיפול מסור.

פיטריאזיס רוזאה | 04.07.2013

טיפול מומלץ בפיטריאזיס רוזאה: ״למחרת כבר לא היה זכר למחלה״

המלצת מטופלת שסבלה מפיטריאזיס

הגעתי לדוד פרלה בערך כשבועיים לאחר שאובחנה אצלי פיטריאזיס רוזאה. האמת שהגעתי עם לא הרבה ציפיות אבל הייתי חייבת לנסות כל מה שאפשר כי ממש הטריד אותי המראה, ובעיקר כי אמרו שעוד לא הגעתי לשיא של המחלה.

הגעתי לדוד שהיה מאוד מקצועי ומרגיע, והסביר כי בידו לקצר את משך המחלה. לא להאמין אבל למחרת בבוקר קמתי כמעט ללא שום זכר…

חשוב לי לציין שבאותו היום של הטיפול ביקרתי ב"מקווה" אז אם באפשרותכם לנסות את כל האופציות העומדות לפניכם. אני פשוט לא האמנתי למראה עיניי.

ובכן אז ממליצה בחום בחום.

סבוריאה | 19.07.2013

טיפול מומלץ לסבוריאה בילדים: ״כבר אחרי שבוע חל שיפור ניכר במצב!״

המלצת מטופל שסבל מסבוריאה בראש

הגעתי עם הבן שלי לטיפול אצל דוד פרלה לאחר שסבל למעלה משנה מסבוריאה בראש. שום טיפול מערבי, שכלל מיני שמפו מיוחדים, משחות שונות ותחליבים, לא עזר. להיפך, מצב הסבוריאה רק החמיר והתפשט כמעט על כל ראשו של הבן שלי.

עד שהחלטתי לחפש פתרון אלטרנטיבי עבורו ומצאתי ברשת את דוד פרלה, שמתמחה ברפואה סינית ובבעיות עור. אמרתי לעצמי שבמצבו של הבן שלי זה שווה לנסות.

כבר אחרי טיפול של שבוע, שכלל דיקור, אבקת צמחים לשתייה, שמפו ותחליב טבעי של קמדיס (מעולים), חל שיפור ניכר במצבו!

שלושה שבועות אחרי, הראש כבר היה נקי לגמרי!!!

עבר כבר חודש מתחילת הטיפולים, ואין סימן לסבוריאה על הראש. מדהים!

תסמונת הפה השורף | 21.01.2014

טיפול בתסמונת הפה השורף: ״אחרי 3 טיפולים חזרתי לחייך״

המלצה על דוד פרלה - טיפול בתסמונת הפה השורף

לדוד פרלה תודה גדולה!

לקיתי במה שמכונה "תסמונת הפה הבוער". רופאי שיניים, רופאי עור, רופאי משפחה ופנימאים לא ידעו איך להתמודד עם התופעה. ניסו תרופות ממשפחות שונות כגון: הרגעה, משחות להוספת רטיבות בחלל הפה, אנטי אלרגיים ועוד ועוד.

אני המשכתי לסבול כשנה עד שרופא שיניים מומחה לרפואת הפה הפנה אותי לדוד פרלה. לאחר שלושה טיפולים (כן, כן, שלושה בלבד) הרגשתי הקלה. הנפיחות ירדה, האדמומיות כמעט נעלמה וחזרתי לחייך.

אני מודה לך מקרב לב. גם אם לא מדובר בחיים ומוות אלא 'רק' באיכות החיים שלי.

אלופציה אראטה | 06.02.2014

המלצה על טיפול באלופציה אראטה: ״יש סיכוי להחלמה!״

המלצת מטופל שסבלה מאלפוציה אראטה

לדוד פרלה,

הגעתי למרפאה אחוזת פחדים עקב גילוי של 2 מוקדי התקרחות נקודתית – אלופציה אראטה.

דמיינתי את עצמי חובשת פאה, או עוטפת את ראשי במטפחת, כל זאת לאור כתבות ותמונות מפחידות בהן צפיתי באינטרנט.

כשהגעתי לדוד, שאבתי עידוד רב ובעזרת צמחי מרפא מחזקים ודיקור אכן הגעתי לתוצאות מפתיעות – צמיחה של שיער באותם מוקדים חלקים.

כעבור 3 חודשי טיפול – מוקד אחד נסגר לחלוטין, והאחר בשלבי סגירה.

אז לכל המבוהלים והחוששים – שאבו כוח ותקווה, כי יש סיכוי להחלמה.

כל הכבוד לדוד ולמזכירתו מאיה המעודדת והסימפטית.

אטופיק דרמטיטיס | 21.05.2014

המלצה: ״אסטמה של העור נעלמה לחלוטין״

בתנו הילה סבלה מאסטמה של העור, שבאה לידי ביטוי בכתמים אדומים בפנים ובאקזמה קשה.

לאחר מספר טיפולים החל שינוי דרמטי ביותר במצב העור, והאסטמה של העור חלפה כלא הייתה.

יצויין כי הילה סובלת מאסטמה של העור לאורך שנים, ועד היום לא חלה הטבה משמעותית כל כך ללא טיפול בסטרואידים. הטיפול המסור של דוד פרלה ייתר את הצורך בסטרואידים והשפיע באופן ניכר ומיידי.

בקיצור, מומלץ בחום.

פסוריאזיס | 27.08.2014

טיפול מומלץ בפסוריאזיס: ״תודה לדוד על שיפור החיים שלי!״

המלצה של מטופל שסבל מפסוריאזיס חמור ברגל

אני רוצה לומר תודה ענקית על שיפור החיים שלי בזכותך. ולמה אני מתכוונת: 20 שנה, קיץ אחר קיץ, לא דרכתי על כל כף הרגל שלי. כלומר, התהלכתי על קצות האצבעות וזאת בשל כאבים נוראיים של פצעים בכפות הרגליים עקב הפסוריאזיס.

הקיץ הזה סוף סוף אני מצליחה ללכת על כל כף הרגל. אחרי טיפול של חודשיים, כפות הרגליים שלי חלקות, רכות ללא פצעים וסדקים וללא גירודים. אני יכולה ללכת עם כפכפים מבלי שאנשים ישאלו "מה יש לך ברגליים? זה נורא…".

לא ידעתי עד כמה כפות הרגליים משמעותיות לחיים טובים ובריאים. אני מתהלכת בעולם כמו כולם וזה ממש לא מובן מאליו…

תודה רבה מכל הלב!

סבוריאה | 08.09.2014

טיפול מומלץ באקנה עם סבוריאה שנעלמה: ״פשוט רופא קסם״

המלצה על טיפול בסבוריאה

ברצוני להודות לד״ר דוד פרלה שבזכותו נתן לי להרגיש נפלא לאחר שהיתה לי סבוריאה מלווה בפצעים בפנים.

פשוט רופא קסם.

תודה!!!

פסוריאזיס | 16.09.2014

טיפול מומלץ בפסוריאזיס בילדים: ״כבר לא נזקקים למשחות הסטרואידיות״

המלצה על טיפול בפסוריאזיס

רק לפני חודש וחצי הגעתי אליך עם בתי בת ה-4, שהיתה בהתפרצות פסוריאזיס ואני לא מאמינה שכבר אנחנו לא נזקקים למשחות הסטרואידיות, הודות לטיפול המקצועי.

יישר כח!

אלופציה אראטה | 07.11.2014

המלצה על טיפול באלופציה: ״ההתקרחות נעלמה״

המלצת מטופל שסבל מאלופציה אראטה

לדוד פרלה,

תודה רבה על הטיפול המקצועי, האדיב והמרגיע.

הגעתי עם אלופציה שהתפשטה והפחידה אותי מאוד. הרגעת אותי, התחלת בסדרת דיקורים ונתת לי צמחי מרפא, וכיום, שלושה חודשים אחרי, ההתקרחות נעלמה והשיער חזר לצמוח במקום.

מודה לך מקרב לב.

תסמונת הפה השורף | 04.01.2015

טיפול בתסמונת הפה השורף: ״אחרי טיפול אחד הרגשתי הקלה״

המלצת מטופל שסבל מתסמונות הפה השורף

דוד שלום!

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח בבעיית הפה השורף ממנה סבלתי.

הפה והלשון שרפו לי כל כך עד שהגעתי למצב בו לא יכולתי לצאת מהבית. מאדם פעיל ואוהב חברה נכנסתי למצב בו עולמי התרכז סביב הכאבים שלי בלבד.

הגעתי אליך לאחר שעברתי את כל התרופות שהרפואה יכלה להציע לי – ללא תוצאות. לא היה לי שום ניסיון בדיקור סיני, ולכן לא היו לי ציפיות רבות.

להפתעתי, כבר אחרי הדיקור הראשון הרגשתי הקלה מרובה, ואחרי עוד מספר טיפולים נעלמה השריפה לחלוטין. כבונוס נוסף ובלתי צפוי השתפרה שנתי מאוד ואינני זקוקה לכדורים.

חשוב לא פחות: הטיפול שלך נעשה תמיד בנועם ובעידוד תוך מתן הסברים ותמיכה.

תודה מקרב לב

יבלות ויראליות | 13.05.2015

טיפול מומלץ ביבלות ויראליות: ״יעילות הטיפול אדירה!״

המלצת מטופל שסבל מיבלות ויראליות בכפות הידיים

סבלתי במשך חודשים רבים מיבלות רבות בכפות הידיים, ולצערי הטיפולים הקונבנציונליים לא עזרו כלל והמצב נשאר קשה תקופה ארוכה.

פניתי לדוד פרלה ולטיפולי הדיקור לאחר המלצה מחבר. תוך שבועיים כבר נראו סימני שיפור משמעותיים, ועם הקפדה יתרה על הנחיותיו היבלות נעלמו כלא היו. יעילות הטיפול אדירה והתוצאות התעלו מעל כל ציפיותיי!

אני מרגיש שזכיתי בידיים שלי בחזרה ומוקיר תודה ענקים לד״ר פרלה וצוות המרפאה, אשר מעניקים שירות אדיב, איכותי ויעיל, תוך התחשבות והבנה.

תודה תודה תודה

אקנה | 13.05.2015

טיפול מומלץ באקנה: ״עור הפנים ממש נקי והתחושה הכללית טובה״

המלצה על דוד פרלה - טיפול באקנה

הגעתי לדוד פרלה עם אקנה עקשני במיוחד שמלווה אותי כבר למעלה מ-30 שנה. במהלך השנים עברתי שיטות טיפול שונות, קונבנציונאליות יותר ופחות, חלקן הצליחו והביא לשיפור וחלקן פחות או בכלל לא.

אצל דוד פרלה התחלתי בדיקור אחת לשבוע מלווה בשימוש בפורמולות צמחים שלקחתי 3 פעמים ביום. די מהר הרגשתי שיפור מסויים, אבל התמדתי בדיקור אחת לשבוע במשך למעלה מחצי שנה ואחכ בהדרגה התחלתי להגיע אחת לשבועיים ואח"כ אחת ל-3 שבועות.

במהלך התקופה החלפנו מספר פעמים את הרכב הפורמולות כשמצב העור הולך ומשתפר.

הפורמולה האחרונה שאני לוקחת כ-3 חודשים פעמיים ביום, הביאה אותי למצב שעור הפנים ממש נקי, המחזור החודשי סדיר והתחושה הכללית טובה.

אני שמחה שהגעתי לטיפולו של דוד פרלה, שמעבר למקצועיותו ונסיונו הוא אדם נחמד במיוחד.

פיטריאזיס רוזאה | 09.10.2015

טיפול מומלץ בפיטריאזיס רוזאה: ״תוצאות מדהימות!״

המלצת מטופל שסבל מפטריאזיס רוזאה

לדודי וצוות המרפאה,

הגעתי לדודי עם מקרה קשה של פיטריאזיס רוזאה לאחר ש-3 רופאי עור שונים אמרו לי ש״אין מה לעשות״ מלבד להמתין שהפריחה תעבור מעצמה.

בעזרת הטיפול של דודי, בתוך שבוע אחד כבר ירדה כמות הפריחה בצורה משמעותית ובתוך שבועיים וחצי נעלמה המחלה כלא היתה.

אין מילים לתאר עד כמה עזרת לי!

תודה על הסבלנות, ההקשבה, ההסברים ובעיקר על התוצאות המדהימות!!

פיטריאזיס רוזאה | 09.03.2016

טיפול בפיטריאזיס רוזאה: ״לאחר יום אחד כבר ניכר שיפור״

הגעתי לדוד עם פיטריאזיס רוזיאה, לאחר שמספר רופאי עור אמרו שאין תרופה למחלה ועלי להמתין מספר חודשים עד שהמחלה תעבור.

בשבועות הראשונים של ההתפרצות גופי היה מכוסה בכתמים אדומים ובכול יום נוספו נגעים נוספים.

הגעתי אל דוד סקפטית ומיואשת, ולאחר יום בלבד כבר ניכר שיפור – הנגעים נהיו פחות אדומים והתפשטותם נעצרה. לאחר שני טיפולים בלבד עורי חזר למצב טוב ובריא!

אין לי מילים פרט לתודה עמוקה לדוד על טיפול מקצועי וטוב. יש תרופה לפיטריאסיס רוזאה – דוד פרלה.

סבוריאה | 21.03.2016

המלצה על טיפול בסבוריאה לתינוקות: ״כיף שהגעתי לדודי - שעזר באופן לא יאומן״

המלצה של מטופל שסבל מסבוריאה

לדודי,

תודה רבה!

לביא סבל 4 חודשים מסבוריאה ו-6 חודשים מהיצרות בתעלת הדמע. קנינו כל משחה אפשרית לטיפול בסבוריאה, ונגבנו את העין עשרות פעמים ביום בשביל לעזור בבעיית ההיצרות. וכלום לא עזר. הסבוריאה החמירה, הפנים התמלאו באדום ובגירויים, ואנחנו נהיינו עוד יותר מתוסכלים.

עד שהמדקרת שלי הפנתה אותי לדודי (שהיום אני מוסיפה לו את הכינוי "הקוסם") ואמרה שהוא מומחה לדיקור בבעיות עור. הגעתי למרפאה עם לביא, וקיבל את פניי דודי באופן נעים, חם ומרגיע, וציין שהוא אכן עוזר במקרים כאלו. לביא התנהג בגבורה ואחרי דיקור קצר, ראינו שיפור קל. לאחר שבוע חזרתי לדיקור נוסף עם לביא, ושוב אותה התנהלות, רק שהפעם כעבור יום-יומיים מהדיקור השני, הפנים חזרו להיות חלקות. אין סימן לסבוריאה ולמרבה המזל גם הבעייה בעין נעלמה כלא הייתה.

איזה אושר ואיזה כיף שהגעתי לדודי – שעזר באופן לא יאומן. שמיים וארץ. כל מי שראה את לביא כשהסבוריאה פרחה והעין טפטפה, נשאר בשוק לשינוי הפתאומי, המדהים!

ממליצה בחום, באהבה ובלב שלם.

אורטיקריה | 21.04.2016

טיפול מומלץ באורטיקריה: ״הטיפול הטבעי עזר במהירות!״

המלצתץ מטופל שסבל מרגישות בעור היד

יש לי בעיה של רגישות לשמש, בכל קיץ כאשר השמש יוצאת העור שלי, בעיקר על הידיים, מתחיל לפרוח, לגרד ולהיות מטרד אסתטי ופיזי.

אין טיפול קונבנציונלי לבעייה, למעט הימנעות משמש ושימוש בקרם הגנה (שמקל אבל לא פותר את הבעיה).

הטיפול של דודי, ששילב בין תה צמחים ודיקור, טיפל בבעיה במהירות ותוך שבועות בודדים כבר יכולתי להחשף לשמש ללא חשש.

ליכן סקלרוזיס | 19.06.2017

טיפול מומלץ בליכן סקלרוזיס: ״עם תוצאות לא מתווכחים״

המלצת מטופל שסבל מליכן סקלרוזיס

אני מודה מקרב לב לדוד פרלה שטיפל בי באמצעות דיקור וצמחי מרפא בבעיה רפואית מטרידה מאוד בשם ליכן סקלרוזיס.

במשך חודשים סבלתי מהתופעה סבל רב ולרפואה הקונבנציונלית לא היה פתרון עבורי, פתרון שיעלים את הסבל. חיפשתי עזרה בכל דרך ונתקלתי לאחר חיפוש בגוגל בדוד ובחוות דעת חיוביות לגבי האיש ודרכי הטיפול בבעיות עור שונות.

קבעתי פגישה מתוך כוונה לנסות כל דרך שתפתור את הבעיה.

הגעתי למרפאה באווירה נעימה ומשדרת רוגע ורצינות והכרתי את דוד – אדם ומטפל מקסים ומיוחד שערך אבחון והתאים לי טיפול בעזרת דיקור וצמחי מרפא.

בזכות זאת הבעיה הרפואית נעלמה כלא היתה, ואני ממשיכה בטיפול כדי לשמר ולחזק. אין מילים בפי כדי להביע את תודתי ואני ממליצה בחום רב על דוד ודרכי הטיפול.

עם תוצאות לא מתווכחים!

בריאות שלמה!

אטופיק דרמטיטיס | 21.06.2017

טיפול מומלץ לאסטמה של העור בילדים: ״אחרי יותר משנתיים, אני כמעט ולא מתגרדת״

המלצת מטופת (בת 8) שבסלה מאטופיק דרמטיטיס

שלום,

קוראים לי מתן, אני בת שמונה וחצי ויש לי אטופיק דרמטיטיס, או בשפה המובנת יותר אסטמה של העור.

המחלה התפרצה אצלי קצת אחרי שנולדתי. בהתחלה כשהייתי תינוקת היו לי פצעים מסביב לצוואר, ומאחורי האזניים היה לי מאוד מגרד, אז גם הייתי פוצעת את עצמי כשהייתי מתגרדת והיה יורד לי דם.

אבא ואמא לקחו אותי לרופא והרופא נתן לי כל מיני משחות עם קורטיזון. המשחות היו עוזרות אבל זה היה לתקופה קצרה יחסית וכל פעם היינו צריכים להחליף משחה. ככל שגדלתי האזורים המגרדים גדלו והציקו לי מאוד. יום אחד כשהיינו אצל רופא העור, ד"ר יצחק קונפינו, הוא המליץ לנו להתייעץ עם דודי פרלה, מומחה לרפואה סינית.

הייתי בת שש כשהגענו לדודי, כולי מלאה בפצעים מגרדים. דודי נתן לנו כל מיני תכשירים של אטופיק וגם רקח לי תה צמחים שאני שותה אותו בבוקר ובערב בתוך קפסולות כי הטעם לא טעים לי בתור תה. אחרי תקופה קצרה דודי ייעץ לאמא ואבא שאני אעבור דיקור, שזה גם יכול להקל. אני קצת פחדתי מהמחטים בהתחלה, אבל אחרי שדודי דיקר את אבא שלי ואבא לא צעק ולא בכה, ראיתי שזה לא כואב והסכמתי. מה שהכי כיף זה שאחרי כל דיקור יש גם פרס מדודי.

היום אחרי יותר משנתיים, אני כמעט ולא מתגרדת. אני עדיין שותה את התה צמחים וגם את הפרוביוטיקה וכשיש לי גירוד קטן אני תכף מגיעה לדודי והוא מדקר אותי.

לפני 8 חודשים נולדה לי אחות קטנה בשם ליאם וגם היא נולדה עם אטופיק. בגיל חודש דודי כבר עשה לה דיקור. היום גם ליאם שותה תה בתוך החלב שלה ומגיעה לדודי פעמיים בשבוע לקבל דיקור.

דודי אומר שליאם אלופת הדיקור, ואני מסכימה – היא באמת אמיצה. לפעמים כשיש לליאם מלא פצעים, אמא ואבא לוקחים אותה לד"ר יצחק קונפינו כדי שהוא ייתן לה משחת קורטיזון להרגעה.

אני מאוד אוהבת את דודי, הוא נחמד ומצחיק והוא הבריא אותי. אני מקווה שגם אחותי ליאם תפסיק להתגרד בקרוב. דודי אומר שככל שליאם תגדל היא תתגרד פחות. בינתיים ליאם מגיעה לדודי לקבל דיקור ובסוף היא מקבלת הפתעה (שאני ואחותי השנייה, שלו, שומרות לה עד שתגדל).

דודי, תודה רבה!

יבלות ויראליות | 21.07.2017

המלצה על טיפול ביבלת ויראלית: ״אחרי זמן ממש קצר, היבלת נעלמה לגמרי״

המלצת מטופל שסבל 4 חודשים מיבלות ויראליות

היתה לבתי יבלת ויראלית במשך 4 חודשים בכף הרגל וזה הפריע לה ללכת. ניסינו לייזר וזה לא עזר, אח״כ שרפו אותה פעמיים בחנקן נוזלי, בהפרשים של חודש, וזה לא עזר – להפך, זה החמיר עוד יותר.

בסוף הלכנו לד״ר פרלה כי קראנו עליו בעיתון מעריב, על המטפלים האלטרנטיביים המומלצים. אחרי זמן ממש קצר זה קרה ב״ה, היבלת נעלמה לגמרי. הוא נתן לבתי תה צמחים לשתייה, כדורים לבליעה ומשחה למרוח על היבלת. וב״ה הודות לד״ר פרלה עכשיו הכל בסדר, ובתי יכולה ללכת בלי לצלוע.

תודה רבה לך!

פיטריאזיס רוזאה | 13.11.2017

המלצה על טיפול בפיטריאזיס רוזאה: ״העור נרגע, כמו קסם!״

ההמלצת מטופל שסבל מפיטריאזיס

המלצה מכל הלב:

חליתי בפיטריאזיס רוזאה ובאופן הקשה ביותר שניתן להעלות על הדעת. כל החלק העליון של גופי היה מכוסה בפריחה צפופה ומגרדת. לא היה לי יום ולא לילה. רק סבל ודמעות.

הלכתי למומחי העור הכי נודעים בארץ וכולם אמרו: אין מה לעשות. חכי.

ואז נודע לי על דודי פרלה, וכבר אחרי הביקור הראשון + התמציות, העור נרגע, כמו קסם! אחרי 2 ביקורים גם לא נוצרו יותר פצעים חדשים ואחרי 3 הבנתי שהסבל נגמר. תודה על הכל, מסתבר שיש תרופה לפיטריאזיס רוזאה!!

יבלות ויראליות | 17.11.2017

טיפול מומלץ ביבלות ויראליות לילדים: ״בתום 6 טיפולים הכל עבר״

המלצה על טיפול ביבלות ויראליות

דברי תודה וברכה לדוד פרלה,

בתי בת ה-5 סבלה מיבלות ויראליות בפנים ובבטן.

בתום שישה טיפולים ומשחות ייעודיות שרקח לנו באהבה דוד, הכל עבר וכעת בתי חלקה ושמחה.

תודה מקרב לב.

אורטיקריה | 21.02.2018

טיפול באורטיקריה: ״אחרי עשרות כדורים, קרמים ועוד - יש לי שנה של שקט״

דודי,

הגעתי אליך אחרי חיפוש באינטרנט כשכבר התייאשתי מהאורטיקריה ממנה סבלתי 6 שנים. היא באה והלכה, ושוב באה, ובעיקר סרבה להפרד.

אחרי עשרות (או מאות?) כדורים נגד אלרגיה, אנטיהסטמינים, משחות, קרמים, אמבטיות, לילות של גירודים, פריחות, ועוד שלל ניסיונות ותופעות… יש לי שנה של שקט.

חשוב לי לציין שאני גרה בגליל העליון והנסיעות היו שוות את זה לחלוטין. זה פשוט עבד. ממליצה בחום לכל מי שזקוק לטיפול טבעי ומועיל!

רוצה להודות גם לנשות המרפאה האדיבות והנחמדות.
תודה רבה, הרבה בריאות.

פיטריאזיס רוזאה | 12.04.2018

טיפול בפיטריאזיס רוזאה: "ראו תוצאות מיד בתום הטיפול הראשון"

המלצת מטופל שסבל מפיטריאזיס רוזאה

תודה!

הגעתי עם פטריאזיס רוזאה, היו נגעים בכל הגוף. הרופאים הרגילים אמרו שזה שום דבר וזה יעבור לבד…

אצל דוד קיבלתי טיפול מסור, מרגיע ואפקטיבי ומיד בתום הטיפול הראשון ראו תוצאות.

ממליצה מאוד. תודה רבה!

נשירת שיער | 21.08.2019

"מצב השיער חזר להיות כמו שהייתי לפני הלידה"

ארבעה חודשים לאחר הלידה התחילה לי נשירה מוגברת של שיער.

הטיפול של דוד ברפואה סינית עם צמחי מרפא לשתייה, ויטמינים, דיקור, סרום לקרקפת עם רולר – עצר את הנשירה.

וכיום חמישה חודשים מתחילת הטיפול, אני מאוד מרוצה!

מרגישה חזקה יותר, ומצב השיער חזר להיות כמו שהייתי לפני הלידה.

תודה!

אלופציה אראטה | 11.10.2019

״הקרחת שהיתה נעלמה כלא היתה״

המלצת מטופל שסבל מאלופציה אראטה

לדוד פרלה היקר,

תודה רבה על הטיפול המסור בבני ניצן. הגיע אליך לפני כשלושה חודשים עם אבחנה של אלופציה אראטה, לפני טיפול הסטרואידים.

הטיפול המסור שלך והידע למתן התרופה המתאימה שיפרה והחלימה את בני. כיום צמחו שיערות והקרחת שהיתה נעלמה כלא היתה.

תודה, תודה, תודה

תסמונת הפה השורף | 21.11.2019

טיפול מומלץ בתסמנות הפה השורף: "ההטבה הורגשה תוך זמן קצר"

המלצת מטופל שסבל מתסמונת הפה השורף

מזה כמעט 10 שנים, במסגרת מחלה אוטואימונית מורכבת, אני סובלת גם מסינדרום "הפה הבוער", שמוריד איכות חיים וגורם לסבל רב.

באחד מרגעי הייאוש, לפני כחודשיים, הגעתי למרפאתו של דוד פרלה דרך מידע אינטרנטי.

מאז קיבלתי טיפול בדיקור ותוספי צמחים, והנחיות לשינויים קלים בתזונה. "הבערה" בפה כמעט לא מורגשת במשך פרקי זמן ארוכים ואני נחושה להמשיך בטיפול באמונה שלמה שזה עוזר לי.

כמובן מלוא הערכה על אופן הטיפול והיחס שמקבלת בקליניקה של דודי.

ממליצה בחום!

נשירת שיער | 21.12.2019

טיפול בנשירת שיער: "הרגשתי שהנשירה נעצרת ומאז השיער הלך והתמלא"

כבר בחודשיים הראשונים לטיפול הרגשתי שהנשירה נעצרת ומאז השיער הלך והתמלא.

כיום, 4 חודשים אחרי, אני כבר לא צריכה ללכת עם מטפחת לשיער, והשיער גם נראה בריא ומבריק יותר.

תודה על הכול!

הרפס | 31.12.2019

״הטיפול בהרפס בפנים איפשר לי להפסיק עם התרופות״

המלצת מטופלת שסבלה מהרפס

הגעתי למרפאתו של דוד פרלה לאחר המלצות רבות.

אני סובלת מהתפרצויות תכופות של הרפסים באזור הפנים ומקבלת טיפול קבוע תרופתי.

בהגיעי למרפאתו של דוד פרלה זכיתי להרגיש שיפור משמעותי נפשי ופיזי והפסקתי להשתמש בטיפול התרופתי הקבוע שלקחתי (שהיה מלא בתופעות לוואי).

ממליצה בחום להגיע למרפאתו של דוד פרלה, לאנשים שסובלים מבעיות עור כי הטיפולים ממש עוזרים.

אקזמה נומולרית | 06.02.2020

המלצה על טיפול באקזמה נומולרית לנער: ״לאחר 3 חודשים, העור נקי מפצעים!״

המלצת מטופל בדוד פרלה

הבן הצעיר שלי בן 16 אובחן עם אקזמה נומולרית.

לאחר שנה של טיפול בסטרואידים והפניה לטיפול פוטותרפיה – אותה סירבנו לבצע, הגעתי איתו לדוד פרלה, ומייד לאחר תחילת הטיפול נצפה שיפור.

כיום לאחר שלושה חודשים העור נקי מפצעים!

הבן מקפיד במילוי ההוראות ומגיע בתדירות יותר נמוכה כעת.

זוהי המלצה חמה על הטיפולים אצל דוד פרלה.

נשירת שיער | 16.04.2020

"השיער חזר לצמוח באזורים הדלילים!"

הגעתי מאוד מודאגת במצב של נשירה מוגברת ודילול בשיער כשאני מתביישת לצאת בלי כובע.

כיום, חצי שנה אחרי, לא רק שהנשירה פסקה גם השיער חזר לצמוח באזורים הדלילים, נראה מלא ואני מקבלת מחמאות, הטיפול הטבעי של דוד עובד.

ממליצה בחום!

פיטריאזיס רוזאה | 21.04.2020

המלצת טיפול בפיטריאזיס רוזאה: ״יומיים לאחר הטיפול נעלמו הנקודות״

דוד שלום,

הטיפול שלנו אומנם היה קצר וכבר ממש בסופו אבל נקטע בשל הקורונה וכן חשוב לי להודות לך.

אז הגעתי אלייך כשבועיים לאחר שהרופאת עור אמרה לי שיש לי מחלה בשם "פיטריאזיס רוזאה".

חיפשתי כל מיני דרכים לקיצור ההחלמה והגעתי אליך די מהר.

יומיים לאחר קבלת הטיפול הראשון התחילו להעלם הנקודות. שבוע לאחר מכן לא היה כלום!!!

לא האמנתי שזה ישפיע כל כך מהר אבל נדהמתי לגלות שהטיפול עוזר ומשפיע בגדול.

אז תודה רבה על ההקשבה ההבנה ובעיקר על הטיפול המסור.

מאחלת בריאות טובה לכולם.

יבלות ויראליות | 25.05.2020

״דודי פרלה הצליח לעשות מה שאחרים לא״

סבלתי מ-5 יבלות באצבעות בכף היד, היבלות היו גם סביב הציפורניים וגם באצבעות עצמן.

לאחר שנים של טיפולים מערביים כגון חנקן, חשמל ועוד, פניתי לדודי והתחלתי טיפול ברפואה סינית של דיקור ונטילת תרופות מסויימות.

לאחר 3 חודשים של טיפול – לשמחתי הרבה התחלתי לראות שיפור במצב היבלות וזמן קצר אחר כך היבלות כבר נעלמו לגמרי כלא היו.

מודה מאוד לדודי על הטיפול המעולה. הוא הצליח לעשות מה ששנים רופאים אחרים לא הצליחו.

יבלות ויראליות | 25.05.2020

המלצת מטופלת שבנה סבל מיבלות ויראליות

דוד פרלה היקר,

בני הגיע אליך לאחר שאובחן אצל רופא עור שסובל מיבלות ויראליות בגופו. הרופא המליץ להסיר את הנגעים בהרדמה חלקית ומאחר ולא הסכמתי לסוג טיפול זה, פניתי לרפואה הסינית.

חשוב לי לציין שגם אני מטפלת במקצועי אך אין לי ניסיון בתחום העור, וכשבני החל לסבול מנגעים אלו החלטתי לקחת אותו לטוב ביותר בתחום ולכן פניתי אליך.

ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי, המסור והאנושי שגילית לאורך כל הדרך. הגענו אליך במצב אקוטי ושילוב של דיקור, מרקחות ומשחות סיניות הובילו לתוצאות אופטימליות ולאחר 3 חודשים היבלות הויראליות נעלמו לחלוטין.

כן ירבו מטפלים כמוך!

תודה מקרב לב…

המלצות רופאים | 02.07.2020

ד״ר אנה לכוביצקי: ״לדוד פרלה היכולת לשלב בצורה מוצלחת רפואה סינית עם טיפול קונבנציונלי״

המלצה של ד

במהלך שנים של עבודה משותפת במטופלים הסובלים ממחלות שיער שונות כגון אלופציה אראטה, ליכן פלנו-פילאריס, סבוריאה, פסוריאזיס של הקרקפת ועוד, נוכחתי שלדוד היכולת לשלב בצורה מוצלחת רפואה אינטגרטיבית הכוללת טיפול ברפואה סינית, בדיקור וצמחי מרפא, עם טיפול קונבנציונלי. שילוב זה תורם לשיפור באיכות החיים של המטופל, הפחתת מתח המהווה מרכיב משמעותי במחלות אלו ועזרה בתהליך הריפוי.

לדוד ניסיון טיפולי רב אותו צבר לאורך 15 שנות עבודה ברפואה סינית במרפאת העור בבית החולים שיבא ומסירות רבה למטופליו.

אני ממליצה בחום על שילוב מוצלח זה של רפואה קונבנציונלית עם רפואה אינטגרטיבית.

בברכה,
ד״ר אנה לכוביצקי
מומחית למחלות שיער
מחלקת עור ביה״ח שיבא

המלצות רופאים | 06.07.2020

פרופסור הנרי טראו: ״הטיפול המשולב במחלות עור מקצר את זמן ההחלמה״

המלצה של פרופסור הנרי טראו על דוד פרלה

דוד פרלה מוכר לי שנים רבות כמטפל ברפואה משלימה – רפואה סינית הוליסטית המשלבת אקופונקטורה ונתינת צמחים עם תכונות ייחודיות.

דודי התחיל לעבוד במרפאת עור בתל השומר לפני הרבה שנים והיה בעצם הראשון שפתח שירות בדיציפלינה זאת. הוא עבר השתלמות מיוחדת בסין בתחום הרפואה הסינית במחלות עור, לדעתי היחיד בארץ.

משך כל השנים עבדנו ביחד, אנחנו ברפואה קונבנציונלית ודודי פרלה ברפואה משלימה. טיפול משולב זה הביא לתוצאות לא מבוטלות ואין ספק שהיה לעזר רב למטופלינו.

ברצוני להוסיף גם שהטיפול המשולב דהיינו רפואה קונבנציונלית + אקונפוקטורה במחלות עור כרוניות כמו דרמטיטיס אטופית, פסוריאזיס, אורטיקריה, אקנה, אלופציה אראטה, סבוריאה, מקצר בהרבה מקרים את ההחלמה.

יש עבודות שפורסמו על השילוב שמוכיחות את זה.

דודי פרלה פירסם אתי ועם ד״ר פרס סלמה עבודה בדרמטיטיס אטופית שאף היא הולכת לאותו כיוון.

פרופסור הנרי טראו
רופא בכיר מחלקת עור ביה"ח שיבא
לשעבר מנהל המחלקה

המלצות רופאים | 09.07.2020

ד״ר שרון באום: ״ממליצה בחום לשלב את הרפואה הסינית בטיפול הקונבנציונלי בבעיות עור״

המלצה של ד

מהיכרותי עם דוד העובד במחלקת העור ביחד עימי בבית החולים שיבא מזה 15 שנה נוכחתי ביכולותיו לשלב בצורה אינטגרטיבית טיפולי רפואה סינית – דיקור וצמחי מרפא – עם הטיפול הרפואי הקונבנציונלי הניתן במחלקתנו. שילוב זה הביא לתוצאות קליניות מצוינות במגוון גדול של חולים הסובלים מבעיות עור.

במסגרת העבודה במחלקת העור צבר דוד ניסיון טיפולי רב בעקרונות הרפואה הקונבנציונלית ואף הראה בעבודות ומחקרים שפורסמו בעיתונים רפואיים את יעילות השילוב של הטיפול ברפואה סינית באטופיק דרמטיטיס ואורטיקריה.

לדוד יכולת טיפולית גבוהה במגוון בעיות עור ומסירות רבה למטופליו.

אני ממליצה בחום לכל מטופל לשלב את הרפואה הסינית במסגרת הטיפול הקונבנציונלית בבעיות עור שכיחות כגון אטופיק דרמטיטיס, אורטיקריה, פסוריאזיס, סבוריאה, אלופציה אראטה (נשירת שיער), ויטיליגו, אקנה.

בכבוד רב,
ד״ר שרון באום
ס. מנהל מחלקת עור ביה״ח שיבא

קרטוזיס פילאריס | 22.02.2021

טיפול מומלץ לקרטוזיס פילאריס: "התחלתי וכבר בהתחלה היה ניתן לראות שינוי הדרגתי התהליך נמשך מספר שבועות אך מיום ליום רואים שיפור"

המלצה על טיפול קרטוזיס פילאריס

כעשרים שנה סבלתי קשות ממחלת הקרטוזיס פילאריס בזרועות,
לאחר ששנים חשבתי שאין מרפא רופא עור מתל השומר המליץ לי על דוד כמטפל האולטימטיבי למחלה.
התחלתי וכבר בהתחלה היה ניתן לראות שינוי הדרגתי התהליך נמשך מספר שבועות אך מיום ליום רואים שיפור. השיפור מתבטא בשינוי גוון העור לגוון הטבעי והעור נהיה חלק יותר.
ממליצה בחום על דוד ועל הטיפול בקליניקה.
אני מאוד מרוצה !

אטופיק דרמטיטיס | 03.06.2021

מטופלת שסבלה 30 שנה מאטופיק דרמטיטיס: "העור נרפא לחלוטין ואני שוב מרגישה נפלא"

מכתב המלצה של סוניה לאחר טיפול באטופיק דרמטיטיס

דוד היקר,
עפרה ורותי יקרות,

אמנם באיחור להודות לכם מעמקי ליבי על העזרה והאדיבות שחוויתי כל פעם בבואי למרפאה.
כן,דוד,אתה המלאך שלי.לראשונה כשבאתי לקבל טיפול בתחילת דצמבר 2020,הייתי הרוסה!
סבלתי מדרמטיטיס חודשים ארוכים,התייעצתי עם מספר מומחים ברפואת עור שכולם המליצו ליטול מספר תרופות וסטרואידים,ובנוסף משחות משחות שמלאו את המגרות והמדפים.
אף לא אחת מהתרופות והמשחות עזרו,יתכן שכבר השתמשתי זמן רב ואבדו את ההשפעה!
העובדה שהתעייפתי מהכל ! סבלתי מכאבים,פני היו אדומים ונפוחים באופן בלתי נסבל ומגרד נוראי!
ידעתי שהיגיע הזמן לשינוי!
כסובלת מדרמטיטיס לסרוגין במשך 30 שנה והידיעה שהרפואה הסינית המסורתית יש לה השפעה חיובית ותוצאות,חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לנסות.פניתי לחברה שהציעה שאתייעץ איתך.
ולשמחתי פניתי אליך.הביקור הראשון שלי אצלך במרפאה היה בתחילת דצמבר 2020.
הנה,אני כאן,עדיין!
העור נרפא לחלוטין ואני שוב מרגישה נפלא!
כן דוד,אתה המלאך שלי.אני אסירת תודה!
מיותר לומר שמכל הלב אמליץ עליך איפה שרק אוכל!

לבוא לטיפולים אצלך במרפאה זה תמיד מאד מרגיע וממלא אותי בשמחה!
ברכותי לשלושתכם!
שלכם,
סוניה ל. צינק
תל-אביב

מאי 2021

יצירת
קשר

  השאירו פרטים

  ואחזור אליכם בהקדם

  03-5344006 לקביעת תור

   השאירו פרטים

   ואחזור אליכם בהקדם