מקס כורכומין – נוגד הדלקת הטבעי

מקס כורכומין הינו מוצר מתקדם המיוצר תחת תנאי פיקוח קפדניים תקן G.M.P במיוחד עבור מרפאת דוד פרלה.

מקס כורכומיןהמוצר מכיל תמצית כורכום סטנדרטית במינון גבוה במיוחד, התמצית מכילה 95% ביוכורכומין ותוספת ביופרין שהינו מיצוי מיוחד מפלפל שחור, דבר המחזק ומעצים את פעולתו של הכורכום. כורכום המגיע לבדו מתפרק תוך זמן קצר מהגוף, בעוד ביופרין מעכב את פעולתו של האנזים המפרק את הכורכומין, מה שמאפשר לכורכומין להיות פעיל מאות מונים יותר מאשר לבד.

בעבודות שפורסמו ובדקו מחקרים שפורסמו על פעילות הכורכומין בבעיות עור, נראה שיפור והטבה בשימוש של כורכומין בפסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקנה, ליכן פלנוס, פרוריטוס [גרד] וויטילגו. לקריאת מחקרים בנושא ניתן ללחוץ כאן וכאן.

למחקר על השפעת כורומין על פסוריאזיס ניתן ללחוץ כאן

פעילות הכורכומין

אנטי דלקתי אפקטיבי במיוחד, מפחית ומטפל בבעיות עור דלקתיות, טיפול ומניעה של דלקות מפרקים, עוזר בבעיות אלרגניות ואסטמה, בעל פעילות אנטי סרטנית, תומך במצבי סוכרת, תומך בתפקודי כבד ונטרול חומרים רעילים/תרופות בכבד, מסייע למערכת העיכול במניעת תהליכי דלקת ושגשוג מזהמים, הכורכומין שבכורכום הינו הפיגמנט הצהוב המצוי בכורכום מצמצם ספיגה של כולסטרול מהמעי ומגביר הפרשת מיצי מרה. מיץ המרה הינו האמצעי היעיל ביותר של הגוף לסלק מתוכו רעלים. מתרבים עבודות המראות על פעילות ביולוגית מטיבה של מרכיבי הכורכומין במחלת הפסוריאזיס. למחקר בנושא לחצו כאן

כורכום משמש במזרח כחומר משמר איכותי המונע קלקול מזונות בגלל תכונותיו האנטי בקטריאליות והאנטי דלקתיות.

הוראות שימוש: 1 כמוסות ביום עם שתייה.

יש לאכסן במקרר, יש להרחיק מהישג יד של ילדים.

אין בכתוב משום התוויה כלשהי או החלפת ייעוץ של רופא.

בכל בעיה רפואית יש לקבל חוות דעת של רופא. נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא.

יצירת
קשר

  השאירו פרטים

  ואחזור אליכם בהקדם

  03-5344006 לקביעת תור

   השאירו פרטים

   ואחזור אליכם בהקדם