פרוביוטיקה 20/10 – פרוביוטיקה ייעודית מתקדמת

דוד פרלה

פרוביוטיקה הינה מונח כולל למגוון רחב של חיידקים המכונים גם חיידקים ידידותיים המצויים במערכת העיכול.

המילה פרוביוטיקה מקורה ביוון ומשמעותה "למען החיים" (פרו-למען, ביוס-חיים).

פרוביוטיקה ייעודית ומומלצת

פרוביוטיק סטארטפרוביוטיקה 20/10 הינו מוצר מורכב המיוצר במיוחד למרפאת דוד פרלה תחת תנאי פיקוח קפדניים G.M.P. המוצר הינו בעל מבנה ייחודי המביא ליעילות מקסימלית של פעילות החיידקים. המוצר מכיל כ-20 ביליון חיידקים מכ-10 זנים שונים. כמות החיידקים הגדולה ומספר הזנים הגדול נותנים כיסוי רחב פעולה, ומשגשגים במקומות רבים לאורך מערכת העיכול.

פרוביוטיקה 20/10, הינה פרוביוטיקה מומלצת וייעודית, המכילה תוספת חיידקים ידידותיים בעלת השפעה מטיבה על האדם ע"י שיפור האיזון המיקרוביאלי במעיים, כלומר יותר חיידקים טובים על חשבון פחות חיידקים מעוררי מחלות.

בכדי להעלות את יעילות פעילות החיידקים במערכת העיכול הוספנו:

1.קפסולות DRcaps® לשחרור מושהה – קפסולות מוגנות פטנט המאפשרות שחרור מושהה של החיידקיים הפרוביוטיים, מצב המאפשר פירוק טוב יותר במעיים. חשוב לציין כי הן אינן נהרסות על ידי חומציות הקיבה ולכן אין צורך בתוספת חומרים נוגדי חומציות לחיידקים. בנוסף, הן מגינות על החיידקים מעודפי לחות ומאושרות לשימוש לצמחונים וטבעונים. לכניסה לאתר הקפסולות לחצו כאן.

2. המוצר מועשר בפרה ביוטיקה (FOS) המהווה את מצע הגידול של החיידקים ובתוך כך גורמת לשגשוג יעיל ומהיר של החיידקים הטובים לאורך צינור מערכת העיכול.

3. המוצר מעושר בתוספת של ל-גלוטמין (חומצה אמינית) שחיונית ליצירת אנרגיה במעיים, אנרגיה המשמשת לתחזוקה ולשיקום המעיים.

תוסף פרוביוטיקה עם רכיבים ייחודיים

1. לקטובצילוס אסידופילוס – Lctobacilus acidophilus

החיידק העמיד ביותר בפני חומציות הקיבה ומיצי המרה. מסייע לספיגה של רכיבים תזונתיים, מייצר לקטאז (אנזים המפרק את סוכר החלב), מפחית רמות של כולסטרול, מייצר חומרים דמויי אנטיביוטיקה, חיוני לייצור ויטמינים (משפחת ויטמיני B וויטמין K) ומפחית תסמינים של אי סדירות במערכת העיכול נפיחות, גזים.

מחקרים על השפעתו של החיידק בבעיות עור ניתן לקרוא כאן או כאן.

2. לקטובצילוס רמנוסוס – Lactobacilus rhamnosus

מסייע לספיגה של רכיבים תזונתיים, מייצר לקטאז (אנזים המפרק את סוכר החלב), חיוני לפירוק חלבונים, מגביר את הפעילות של תאי מערכת החיסון, מונע זיהומים במערכת העיכול, בנרתיק ובמערכת השתן, מפחית היווצרות תהליכים דלקתיים ותסמינים של תסמונת המעי הרגיז ומפחית תגובות אלרגיות.

לקריאת המחקר על השפעת החיידק באלרגיות ניתן להכנס לכאן. לקריאת המחקר על השפעת החיידק באקנה ניתן ללחוץ כאן.

3. לקטובצילוס פלנטארום – Lactobacilus plantarum

זן הנמצא במעי הגס, מונע שגשוג חיידקים פתוגניים במעיים. יעיל בהפחתת תופעות אלרגיות. מוריד נוכחות של חיידקים פתוגניים במעי.

לקריאת המחקר על השפעת החיידק באטופיק דרמטיטיס הכנסו לכאן.

4. לקטובצילוס קזאי – Lactobacilus casei

נמצא בירקות מותססים ובתוסף פרוביוטיקה זה. נמצא בחלל הפה ומעי האדם. מחקרים מראים על יכולתו למנוע ולטפל בשלשולים, חיזוק מערכת החיסון וחיזוק מיקרופלורת המעי.

מזרז תגובה חיסונית ברירית הנרתיק.

מחקר על השפעת החיידק על העור מפורט בקישור המצורף.

5. לקטובצילוס בולגריקוס – (L. Bulgaricus)

מפחית רמות חומציות ועוזר בפרוק סוכר החלב-לקטוז וספיגת חלב ביתר קלות. מייצר אנטיביוטיקה טבעית בגוף כנגד פתוגנים.

לקריאת המחקר על השפעתו באטופיק דרמטיטיס הכנסו לכאן.

6. לקטובצילוס סליבריוס – Lactobacillus salivarius

משפר  פלאורה של המעי הדק  ,ומשפיע לטובה על החניכיים ,מדכא שגשוג של הליקובקטור פילאורי.

למחקר על השפעתו באטופיק דרמטיטיס לחצו כאן.

7. ביפידובקטריום לקטיס – Bifidobacterium lactis

זן ממקור צמחי שנחקר רבות לגבי השפעותיו הפרוביוטיות. עמיד מאוד בפני חומציות הקיבה. מאזן את מיקרופלורת המעיים. מפחית את הסיכוי להתפתחות מחלות. מפחית תגובה דלקתית במעי, ואלרגיות למזון.

8. ביפידובקטריום ביפידום – Bifidobacterium bifidum

זהו חיידק גארם חיובי אנארובי, יש לו מסלול מטבולי ייחודי המאפשר ייצור חומצה אצטית וחומצה לקטית – חומרים המגבילים התפתחות חיידקים פתוגניים. אלו חיידקים עמידים במיוחד בפני חומציות הקיבה והמרה. נמצאים בריכוז גבוה במעי הדק ובמעי הגס כמו גם בנרתיק. יעילים במניעת שגשוג חיידקים פתוגניים ופטריות שמרים המעיים ובנרתיק.

9. ביפידובקטריה ברבה Bifidobacterium – breve

חיידק אנאירובי גדל היטב במעי הגס. החיידק נדבק בצורה מצויינת לתאי המעי וחוסם הדבקות בקטריות פתוגניות כמו Ecoli למשל. החיידק מגרה הפרשת חומרים המזהים פולשים ועוזרים להשמדתם.

10. ביפידובקטריום לונגום – Bifidobacterium longum

נחקר מעל ל-20 שנה. גורם לשיפור יציאות במצבי עצירות. גורם לשיפור האוכלוסייה החיובית במעיים. תומך במערכת החיסון. מחקרים הראו על חשיבותו במניעת סרטן המעי.

מדכא בקטריות בעייתיות. בעל השפעה חיובית על חוזק ומבנה העצמות.

את תוסף הפרוביוטיקה יש לאחסן במקרר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. 

אין בכתוב משום התוויה כלשהי או החלפת ייעוץ של רופא. בכל בעיה רפואית יש לקבל חוות דעת של רופא. נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא.

יצירת
קשר

  השאירו פרטים

  ואחזור אליכם בהקדם

  03-5344006 לקביעת תור

   השאירו פרטים

   ואחזור אליכם בהקדם