תנאי שימוש באתר "דוד פרלה רפואת עור משלימה"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  1.1   אתר "דוד פרלה רפואת עור משלימה" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר (המנגיש מידע על עולם הרפואה הסינית מתוך חוויה אישית) ייצוגי עבור "דוד פרלה רפואת עור משלימה".
  1.2  כל הטיפולים במרפאה הינם ברפואה משלימה-רפואה סינית. הרפואה הסינית מבוססת על ידע שנצבר מאות שנים ומקובלים היום בכל רחבי העולם המערבי (ארה"ב, אירופה, אוסטרליה ועוד). בארץ משולבים בקופות החולים ובתי החולים.
  הטיפולים והמידע הכתוב והמומלץ במחלות העור השונות באתר אינם מבוססים על ידע מדעי (evidence base medicine) המקובל ברפואה מערבית. הם מבוססים על ידע מצטבר ברפואה סינית לאורך מאות שנים ומטופלים שחוו שיפור במצבם ושיתפו. בחלק מהמחלות מצורפים פרסומים של מחקר מערבי שנעשו ברחבי העולם המראה את השפעת הדיקור וצמחי המרפא במחלה.
  למען הסר ספק אין במילה צמחי מרפא משום התוויה רפואית – המילה מרפא מתייחסת לשימושים המסורתיים בהרבולוגיה – תורת הצמחים הסינית הדוגלת בהחזרת האיזון ההוליסטי לגוף. נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים,  אנשים בטיפול רפואי הלוקחים תרופות מרשם – יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש.
  דוד פרלה אחראי על הרפואה המשלימה במחלקת העור שיבא מזה 15 שנה. דוד איננו רופא M.D מערבי אלא מומחה M.S.c ברפואה סינית, בעל רישיון משרד הבריאות בקליפורניה ארה״ב L.A.c  N.C.A.A ובעל ניסיון של 25 שנה בטיפול ברפואה סינית בבעיות עור.
  1.3  הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
  1.4  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  1.5  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  2.1  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "דוד פרלה רפואת עור משלימה " ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר " דוד פרלה רפואת עור משלימה"
  2.2  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  3.1  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  3.2  קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  3.3  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של " דוד פרלה רפואת עור משלימה" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 1.2), למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
  3.4  אין בכתוב באתר משום התוויה רפואית או החלפת יעוץ של רופא, בכול בעיה רפואית יש לקבל חוות דעת של רופא.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  4.1  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  4.2  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר " דוד פרלה רפואת עור משלימה".

 5. גילוי נאות

  5.1  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  5.2  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  6.1  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

יצירת
קשר

  השאירו פרטים

  ואחזור אליכם בהקדם

  03-5344006 לקביעת תור

   השאירו פרטים

   ואחזור אליכם בהקדם