טיפולים בטלפון ובאינטרנט און ליין – לכל בעיות העור

הכותב: דוד פרלה

מטופלים יקרים,

כולנו נמצאים בתקופה לא רגילה, ונגיף הקורונה שמתפשט בעולם מחייב את כולנו לשמור על שיגרת חיים שונה.

המרפאה עובדת במתכונת מלאה של טיפולי דיקור (באישור משרד הבריאות) תוך שמירה קפדנית על כל הוראות משרד הבריאות: ניקוי וחיטוי של המרפאה, עבודה סטרילית עם כפפות ומסכות ופינת אלכוג'ל בקבלה ובכל חדר.

לדיקור השפעה מרגיעה, מאזנת ומיטיבה עם מערכת החיסון, ומומלץ במיוחד בתקופה זו שהיא מלאת מתחים.

במידה ואתם בקבוצת סיכון או בגיל מבוגר ומעדיפים לבצע את הטיפול ללא דיקור, ניתן לעשות טיפול טלפוני און ליין ולקבל בשליחות צמחים ומשחות.

אני וצוות המרפאה נמשיך ללוות אתכם און ליין ולספק את הטיפולים המשולבים עם צמחי המרפא, ויטמינים ומשחות תוך כדי ייעוץ ומעקב אישיים.

למטופלים חדשים: אבחון, טיפול ומעקב און ליין במחלות עור

הקליניקה ממשיכה לעבוד גם עבור אלו שטרם התחילו את הרצף הטיפולי, ומציעה טיפול ביתי בסבוריאה, אורטיקריה, אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, אקנה ומחלות עור רבות נוספות, תוך מעקב צמוד.

  1. באמצעות שיחת טלפון ושיחות וידאו ווטסאפ בטלפון של דוד 050-5658878 נקיים תשאול ואבחון מקיפים ויסודיים לזיהוי ואיתור הבעיה.
  2. בהתאם למצב העור ולאור ניסיון קליני עשיר של למעלה מ-25 שנה, יתאים דוד פרלה לכל מטופל הרכבי צמחים ייחודיים המותאמים אישית למצבו. בנוסף יותאמו גם משחות טבעיות, ויטמינים והוראות תזונה המתאימות לבעיית העור.
  3. צמחי המרפא, הויטמינים והמשחות יישלחו לביתכם בתיאום מראש, בתוספת דמי השליחות של חברת השליחויות – 40 ש״ח באזור תל אביב ו-50 ש״ח באזור רעננה כפר סבא. ניתן כמובן גם לחסוך את דמי השליחות ולהגיע בתיאום מולי למרפאה לאסוף את החבילה.
  4. את תוצאות הטיפול המיטיב ניתן לראות כבר תוך פרק זמן קצר.

צמחי מרפא לטיפול בעור

למטופלים ממשיכים: המשך מעקב טלפוני אישי ומקצועי

בכדי לשמור על רצף הטיפול שכבר התחלתם בו, ניתן להתקשר אלי לשיחת ייעוץ חינם לטלפון 050-5658878 כדי לבדוק את מצב העור והתקדמות הטיפול, ועל מנת להתאים את המשך הטיפול בצמחי המרפא, ויטמינים ומשחות לעור שיסופקו באמצעות שליח או בהגעה עצמית.

צמחי מרפא רפואה סינית לטיפול במחלות עור
 

אל תהססו לפנות אלינו

לכל התייעצות או שאלה שמתעוררת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה בטלפון 03-5344006. ניתן להשאיר הודעה בכל שעה ואנחנו נחזור אליכם, ונתאם לכם זמן ביומן לטיפול און ליין בטלפון ווטסאפ עם דוד פרלה.

אנא שמרו על הוראות משרד הבריאות, ועל מוראל גבוה ככול האפשר.

בברכת בריאות שלמה ותקווה לחזרה מהירה לשגרה רגילה,

דוד פרלה וצוות המרפאה

desktop_logo

 

 

 

שלח פנייה ישירה לדוד פרלה