המשך טיפול וליווי טלפוני ואינטרנטי

הכותב: דוד פרלה

מטופלים יקרים,

כולנו נמצאים בתקופה לא רגילה, נגיף הקורונה שמתפשט בעולם מחייב את כולנו לשמור על שיגרת חיים שונה מהרגיל. אני וצוות המרפאה נמשיך ללוות אתכם ונמשיך את הטיפולים עם צמחי המרפא ויטמינים ומשחות תוך כדי ייעוץ ומעקב, וכמובן שברגע שיתאפשר נחזור גם לטיפולי הדיקור.

בכדי לשמור על רצף הטיפול שכבר התחלתם בו, אני אתקשר לכל אחד מכם ביום התור שנקבע לו ונבצע הערכה מקצועית לגבי מצב העור והמשך הטיפול בצמחי המרפא, ויטמינים והתאמת משחות לעור.

למטופלים חדשים – תתבצע פגישת אבחון באמצעות שיחת וידאו בווטסאפ. בפגישה נבצע תשאול ואבחון מקיף, נראה את מצב העור ונתאים צמחי מרפא, ויטמינים ומשחות שיישלחו אלכם באמצעות שליח הביתה.

למזלנו, אנו חיים בתקופה שבה הטכנולוגיה יכולה לסייע לנו. במידה ויש צורך נוכל לראות את מצב העור בשיחת וידאו ווטסאפ לטלפון שלי, דוד פרלה 050-5658878 – ניתן להתקשר אלי ישירות בכל שאלה, כמו כן ניתן להשאיר הודעות בטלפון של המרפאה 03-5344006 ורותי ושיפרה המזכירות יחזרו אליכם.

סרום טיפול מרכיבים טבעיים לטיפול בנשירת שיער אצל נשים

צמחי המרפא, הויטמינים והמשחות לעור יגיעו אליכם במשלוח לביתכם. צוות המרפאה יוציא משלוחים בתיאום מולכם, בתוספת דמי השליחות של חברת השליחויות – 40 ש״ח באזור תל אביב ו-50 ש״ח באזור רעננה כפר סבא. ניתן כמובן גם לחסוך את דמי השליחות ולהגיע בתיאום מולי למרפאה לאסוף את החבילה.

בימים הקרובים יישלח אליכם ניוזלטר עם טיפים בריאותיים למעבר קל ובטוח יותר של תקופה זו.

שמרו על הוראות משרד הבריאות, ועל מוראל גבוה ככול האפשר.

בברכת בריאות שלמה ותקווה לחזרה מהירה לשגרה רגילה,

דוד פרלה וצוות המרפאה

desktop_logo